خبر خوش برای هواداران پرسپولیس درباره بیرانوند

در هفته گذشته زمزمه‌هایی مبنی بر انتقال بیرانوند دروازه‌بان ملی‌پوش پرسپولیس به باشگاه بشیکتاش ترکیه شنیده می‌شد، اما حالا خبر می‌رسد که این انتقال کاملا منتفی شده است....

به گزارش مدال، برخی رسانه‌های ترکیه‌ای روز گذشته (پنجشنبه) خبر دادند که باشگاه بشیکتاش ترکیه در پی مصدومیت کاریوس، دروازه‌بان آلمانی خود، وضعیت چند دروازه‌بان از جمله علیرضا بیرانوند را زیرنظر دارد و ممکن است این دروازه‌بان ایرانی را که ارزشش در بازار نقل‌وانتقالات چهار میلیون یوروست، از پرسپولیس به خدمت بگیرد.

سایت ترکیه‌ای «دوحولیه» اما امروز (جمعه) در خبری مدعی شد از آنجایی که کاریوس، دروازه‌بان شماره «یک» عقاب‌های استانبول به مدت یک و نیم ماه به دور از میادین خواهد بود، عبدالله آوجی سرمربی بشیکتاش از مسئولان این باشگاه خواسته است تا از بین گزینه‌هایی همچون وُلکان باباجان، اِرتاچ اوزبیر، علیرضا بیرانوند و محمد شنگزر نسبت به جذب اوزبیر ترکیه‌ای اقدام کنند.

اِرتاچ اوزبیر 29 ساله در پایان فصل گذشته قرارادش با تیم ینی مالاتیا اسپور به پایان رسید و اکنون بازیکن آزاد محسوب می‌شود. به این ترتیب علیرضا بیرانوند از لیست خرید بشیکتاش خارج می‌شود.

بیشتر بخوانید:
پیشنهاد وسوسه انگیز بشیکتاش به پرسپولیس برای جذب بیرانوند

تگ ها


بیرانوند ترکیه بیرانوند بشیکتاش انتقال بیرانوند نقل وانتقالات اخبار نقل و انتقالات علیرضا بیرانوند بشیکتاش پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال