حضور تاج در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال!

برخی شواهد نشان می‌دهد که مهدی تاج در جلسه هیات رییسه فدراسیون فوتبال شرکت کرده است!...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، جلسه اعضای هیات رییسه فدراسیون فوتبال امروز از ساعت ۱۵ در آکادمی المپیک برگزار شد؛ اینکه مسئولان فدراسیون تصمیم گرفتند به جای محل فدراسیون جلسه هیات رییسه را به آکادمی المپیک و دور از چشم خبرنگاران برگزار کنند، عجیب بود و حالا یک اتفاق ویژه شواهد را درباره برخی مسائل نشان می‌دهد.


خبرنگارانی که امروز مقابل آکادمی المپیک حاضر بودند، با خودرویی مواجه شدند که دقیقا شبیه به یکی از خودروهای شخصی مهدی تاج رییس فدراسیون فوتبال بود. این خودرو با شیشه‌های کاملا دودی دو سرنشین داشت و با سرعت زیاد از مقابل خبرنگاران گذشت و وارد آکادمی شد. بسیاری از حاضران اعتقاد داشتند که این شخص مهدی تاج رییس مستعفی فدراسیون فوتبال بوده است. 


نگاه گذری به داخل خودرو برخی خبرنگاران را به این مساله رساند که تاج با وجود گذشت چند ماهه از استعفایش به جلسه امروز هیات رییسه رفته اما مسئولان خواسته‌اند این امر به صورت کاملا مخفیانه باشد.
از طرف دیگر درباره مهدی تاج همواره شایعاتی وجود داشته که حتی با وجود استعفا از ریاست فدراسیون اما همچنان در برخی تصمیمات کلان دخالت دارد و حالا در جلسه هیات رییسه برای تصویب پیش نویس اساسنامه فدراسیون هم حضور یافته تا نظراتش را اعمال کند. به هر حال باید منتظر اعلام رسمی مسئولان فدراسیون فوتبال دراین خصوص باشیم.

بیشتر بخوانید:

بررسی کارنامه فوتبال پنج ستاره ایران در عصر جدید!

هراتیان: امکان حضور هفتگی بازیکنان برای انجام تست کرونا عملی نیست

 

 

تگ ها


مهدی تاج فدراسیون فوتبال فوتبال ایران لیگ برتر خلیج فارس فوتبال