Banner

حضور تیری آنری در دیدار بزرگداشت ونسان کمپانی

باشگاه منچسترسیتی قصد دارد دیدار بزرگداشتی برای ستاره سابقش برگزار کند و تیری آنری نیز در این دیدار به میدان خواهد رفت...

به گزارش خبرنگار مدال، ونسان کمپانی کاپیتان سابق منچسترسیتی سرانجام پس از سال‌ها، ابتدای تابستان سیتی را به مقصد اندرلخت ترک کرد تا به عنوان بازیکن-مربی برای آنها به میدان برود اما اوضاع برای او خوب پیش نرفت و تنها پس از ۳ هفته از مربیگری این تیم کناره‌گیری کرد.

باشگاه منچسترسیتی نیز قصد دارد دیداری برای بزرگداشت ستاره بلژیکی سابق خود برگزار کند و در این دیدار قرار است تیم اسطوره‌های منچسترسیتی مقابل اسطوره‌های لیگ برتر انگلیس به میدان برود.

هدایت اسطوره‌های سیتی بر عهده پپ گواردیولا خواهد بود و بازیکنانی همچون سرخیو آگوئرو، ماریو بالوتلی، دتمار هامان، ادین ژکو، داوید سیلوا و سمیر نصری در کنار ستاره بلژیکی به میدان خواهند رفت.

در سوی مقابل اسطوره‌های لیگ برتر، تحت هدایت روبرتو مارتینز و متشکل از ستارگانی خواهد بود که رقیب کمپانی در این سال‌ها بوده‌اند. نفراتی مانند رایان گیگز، پل اسکولز، برادران نویل، رافا فن‌در‌فارت و سسک فابرگاس برای این تیم بازی خواهند کرد و در نوک پیکان حمله این تیم نیز، دو ستاره سابق آرسنال، تیری آنری و رابین فن‌ پرسی قرار خواهند گرفت.

گفتنی است، تیری آنری به عنوان کمک روبرتو مارتینز، سابقه کار با ونسان کمپانی را در تیم ملی بلژیک دارد.

اخبار مرتبط:

احتمال دوری بلندمدت مدافع منچسترسیتی از میادین

تگ ها


تیری آنری رابین فن پرسی پپ گواردیولا روبرتو مارتینز بزرگداشت کمپانی ونسان کمپانی اسطوره‌های منچسترسیتی اسطوره‌های لیگ برتر انگلیس منچستر سیتی لیگ برتر فوتبال