حضور تیم فوتسال زیر۲۳ سال در تایلند با سرمربی جدید با حضور ساکت!

نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی با حضور دبیرکل فدراسیون برگزار شد....

به گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، نشست کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی جهت تصمیم‌گیری درخصوص موارد گوناگون از ساعت ۱۱ صبح با حضور دبیرکل فدراسیون، اعضای کمیته فنی و توسعه و کادرفنی تیم ملی فوتسال برگزار شد.

در پایان این نشست مصوبات زیر به تایید اعضا رسید:

۱- پس از بررسی رزومه هشت مربی توسط کمیته فوتسال و بر اساس امتیازبندی صورت گرفته، مصطفی عمادی با تایید کلیه اعضا به عنوان سرمربی تیم فوتسال زیر ۲۳سال انتخاب شد و پس از تایید هیات رییسه فدراسیون فعالیت‌های این رده سنی آغاز خواهد شد.

۲- باتوجه به درخواست کادرفنی تیم ملی فوتسال بزرگسالان جهت اضافه شدن یک کمک مربی و یک مدیرفنی به کادرفنی تیم ملی فوتسال، نفرات معرفی شده از سوی ناظم‌الشریعه به تایید اعضا رسیدند. بر این اساس محمدرضا حیدریان به عنوان کمک مربی و خسوس کاندلاس به عنوان مدیرفنی انتخاب شدند که پس از تایید هیات رییسه فدراسیون به کادرفنی تیم ملی اضافه خواهند شد.

۳- برگزاری تورنمنت دوستانه با حضور ۴ تیم خارجی به میزبانی هیات فوتبال استان فارس به تایید کلیه اعضا رسید.

۴- اعزام تیم ملی فوتسال بزرگسالان به یک کشور اروپایی جهت انجام دو بازی دوستانه با تیم‌های اروپایی، پیش از سفر به مسابقات قهرمانی آسیا، به تایید اعضا رسید.

۵- باتوجه به زمان باقیمانده تا شروع مسابقات قهرمانی زیر ۲۰سال آسیا که حدود پنج ماه دیگر است، مقرر شد تدارکات این تیم جهت آماده‌سازی آغاز شود. ضمن اینکه حضور این تیم در تورنمنت بزرگسالان استان فارس تصویب شد.

۶- پس از بحث و بررسی جهت استفاده از تورنمنت فوتسال تایلند، مقرر شد تیم فوتسال زیر ۲۳ در این تورنمنت شرکت کند.

به گزارش خبرنگار مهر، نشست امروز در حالی برگزار شد که  محمدرضا ساکت دبیرکل و مشاور پیشین رئیس فدراسیون فوتبال در دوران مهدی تاج نیز در آن حضور داشت

تگ ها


فوتسال تیم فوتسال زیر 20 سال ایران تیم فوتسال زیر ۲۳ سال ایران