حضور تیم ملی فوتسال ایران در تورنمنت تایلند منتفی شد

حضور تیم ملی فوتسال ایران در تورنمنت تایلند که قرار بود با شرکت تیم‌های ملی لیتوانی و اسپانیا برگزار شود، با نظر کادر فنی منتفی شد. همگروهی با تایلند در جام ملت‌های آسیا علت این تصمیم است....

به گزارش خبرنگار مهر، یکی از برنامه های آماده سازی تیم ملی فوتسال ایران در راه جام ملت های آسیا حضور در تورنمنت تدارکاتی تایلند بود. طبق برنامه این تورنمنت از ۲۳ تا ۲۸ مهر ماه برگزار می شود و علاوه بر تایلند، تیم های اسپانیا و لیتوانی هم در آن حضور خواهند داشت.

تیم ملی فوتسال ایران به عنوان یکی از تیم های اصلی این تورنمنت که حتی مقدمات حضور لیتوانی را فراهم کرده بود، در نهایت قید شرکت در این رقابت آماده سازی را زد.

سیدمحمد ناظم الشریعه سرمربی تیم فوتسال ایران در جلسه امروز خود در کمیته فوتسال اعلام کرد با توجه به هم گروهی ایران و تایلند در جام ملت های آسیا و احتمال لو رفتن برنامه های تاکتیکی تیم کشورمان، بهتر است ایران در این تورنمنت شرکت نداشته باشد.

حسین شمس عضو کمیته فنی و توسعه فوتسال در گفتگو با خبرنگار مهر، این خبر را تایید کرد و گفت: طبق آخرین تصمیمات کمیته فوتسال قرار است تیم امید یا تیم «ب» به جای تیم ملی بزرگسالان راهی تایلند شود و در این تورنمنت حضور داشته باشد.

این در حالی است که داود پرهیزکار رئیس کمیته فوتسال امروز در گفتگو با خبرنگار مهر تاکید کرده بود نباید فرصت بازی با اسپانیا و لیتوانی را به سادگی از دست داد.

تگ ها


تیم ملی فوتسال ایران کمیته فوتسال تیم امید تایلند لیتوانی