حضور خامس در اتلتیکو جدی شد؛ روخی‌بلانکو در فاز فروش

باشگاه اتلتیکومادرید به منظور حفظ قوانین مالی یوفا، درصدد است تا پیش از جذب خامس رودریگز، 2 بازیکن خود را به فروش برساند....

به گزارش مدال؛ «دیگو سیمئونه» در حال حاضر تا حدود زیادی تکلیف نقل‌وانتقالات اتلتیکومادرید را مشخص کرده اما اگر «خامس رودریگز» «ماریو هرموسو» در روزهای آتی راهی «واندا متروپولیتانو» شوند، چولو چاره‌ای جز فروش چند بازیکن دیگر نخواهد داشت.

در همین راستا «آنخل کوریا» و «نیکولا کالینیچ» به عنوان اولین بازیکنانی که در لیست فروش قرار خواهند گرفت انتخاب شده‌اند که البته این مسئله به پایان فصل 19-2018 برمی‌گردد.

کوریا چهار فصل در مادرید بوده و اکثر مواقع حمایت هم‌وطنش سیمئونه را نیز پشت سر خود احساس می‌کرده اما نتوانسته عملکرد با ثباتی از خود به جا بگذارد. او برای باشگاه در مسابقات زیادی به میدان رفت ولی به آن بازیکنی که همه انتظارش را داشتند، تبدیل نشد. آنخل به عنوان «آگوئرو دوم» به اتلتیکومادرید پیوست اما در 188 مسابقه تنها 30 گل زد و 23 پاس گل داد. ضمن اینکه سه کارت نیز بیشتر از تعداد گل‌های زده‌اش دریافت کرده و این در حالی‌ست که به عنوان مهاجم نوک باید آمار بسیار بهتری از خود به ثبت می‌رساند.

وضعیت کالینیچ هم پیچیده است؛ مهاجم کروات همانند «آلوارو موراتا» و «دیگو کاستا» عملکرد درخشانی نداشته و سطح بالایی ندارد. با این وجود حرفه‌ای‌گری و تلاش او برای رسیدن به بالاترین سطح، بدون شک شایسته تحسین است. البته نباید روی این حقیقت چشم بست که نیکولا برای تیمی که رویای قهرمانی اروپا را در سر می‌پروراند به هیچ عنوان بازیکن باکیفیتی نیست.

حالا روخی بلانکو منتظر پیشنهادات برای این دو بازیکن است تا با بررسی آنها، جای خالی مورد نیاز برای جذب دو ستاره با کیفیت را باز کند.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی اتلتیکومادرید برای فصل ۲۰-۲۰۱۹

تگ ها


تیم جدید خامس رودریگز خامس رودریگز اتلتیکومادرید روخی بلانکو اخبار نقل و انتقالات نقل انتقالات خامس رودریگز رئال مادرید اتلتیکو مادرید لالیگا فوتبال