حضور در استقلال افتخار من است/ باید از باشگاه مس رضایت بگیرم

گزینه اضافه شدن به دستیاران محمود فکری گفت: من استقلالی هستم و حضور در کادر فنی استقلال را با افتخار می پذیریم....

به گزارش خبرنگار مهر، در روزهای گذشته از وحید رضایی پیشکسوت آبی پوشان به عنوان یکی از گزینه‌های اضافه شدن به تیم فنی محمود فکری نام برده می‌شد که در این صورت رضایی که سابقه سال‌ها مربیگری را دارد نیز به جمع نیمکت نشینان این تیم اضافه خواهد شد.

رضایی در گفتگو با خبرنگار مهر در این خصوص اظهار داشت: من خودم استقلالی هستم، بازیکن این تیم بودم و بازگشت به استقلال آرزوی من است و با افتخار این پیشنهاد را می‌پذیرم.

وی در این رابطه بیان داشت: از سه چهار روز گذشته تماس‌هایی از سوی استقلال داشتم و دو شب پیش مستقیماً با خود آقای فکری در این باره صحبت کردم. قبل از هر چیز تشکر بسیار می‌کنم از محمود فکری که مرا برای این کار قابل دانست و از ادب، متانت و افتادگی ایشان نیز نباید به راحتی گذشت.

رضایی گفت: صحبت‌های ابتدایی را با آقای فکری کردم و سپس صحبت‌هایی هم با آقای مرفاوی داشتم. من با افتخار این پیشنهاد را می‌پذیرم و تنها مشکل کار اینجاست که در حال حاضر سرمربی تیم مس شهر بابک در لیگ دسته دو هستم و باید از این باشگاه رضایتنامه بگیرم. این موضوع را هم با آقای فکری و هم با آقای مرفاوی مطرح کردم و همچنین با مدیر عامل محترم باشگاه مس شهر بابک هم طرح موضوع کردم.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: زمانی هم که علیرضا منصوریان سرمربی استقلال بود همین پیشنهاد را به من داد که در آن زمان شرایط برای همکاری آماده نشد و امیدوارم که این بار توفیق خدمت به هواداران چند ده میلیونی این تیم را داشته باشم.

وی در خصوص چشم انداز آینده استقلال در لیگ بیستم نیز بیان داشت: فکری به عنوان کاپیتان خدمات شایسته‌ای به استقلال داشته و این بار هم در کسوت مربی به این تیم پیوسته و انگیزه‌های زیادی برای موفقیت دارد. تیم فنی استقلال هم بسیار قوی و پخته است. شاید این اولین بار باشد که دو سرمربی سابق (مظلومی و مرفاوی) در کنار یک سرمربی جوان‌تر می‌نشینند. جمع تجارب این دو بزرگوار در کنار جوانی، انگیزه و انرژی محمود فکری بسیار تعیین کننده است.

رضایی گفت: البته از دین محمدی، حنیف و آرش هم نباید به راحتی گذشت. اما انصافاً نقش آقایان مرفاوی و مظلومی در سرنوشت این فصل استقلال بسیار تاثیرگذار است. فکری هم توانایی‌هایش را در همه سال‌هایی که مربیگری کرده نشان داده و به نظرم با عقبه خوبی به استقلال آمد و چه من به جمع آنها اضافه شوم یا نشوم، برای استقلال، محمود فکری و همه عزیزانی که او را در این امر خطیر کمک می‌کنند آرزوی موفقیت می‌کنم.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران لیگ برتر فوتبال ایران وحید رضایی محمود فکری