حضور در الغرافه منتفی شد؛ مهاجم یوونتوس به MLS می رود؟

امکان دارد که مانژوکیچ پیش از فرا رسیدن بازار نقل و انتقالات ژانویه تورین را ترک کند...

امکان دارد که مانژوکیچ پیش از فرا رسیدن بازار نقل و انتقالات ژانویه تورین را ترک کند

به گزارش مدال، شبکه اسکای اسپورت ایتالیا مدعی شده که ماریو مانژوکیچ با باشگاه لس‌آنجلس گلکسی آمریکا وارد مذاکره شده و این مذاکرات در مرحله نهایی خود قرار دارد. از این رو امکان دارد که این مهاجم 33 ساله قبل از فرا رسیدن بازار نقل و انتقالات ژانویه تورین را ترک کند.

طبق ادعای این شبکه ایتالیایی، مانژوکیچ که از فهرست بازیکنان یوونتوس برای بازی امروز (شنبه) مقابل فیورنتینا در هفته سوم سری A نیز کنار گذاشته شده، تا حد زیادی تحت تأثیر پیشنهاد طرف آمریکایی قرار گرفته و اکنون منتظر است تا دیگر مقدمات انتقال او از تورین فراهم شود.

او که مطمئن است در برنامه‌های مائوریتزیو ساری سرمربی جدید یوونتوس برای فصل جدید جایی ندارد، پیش از این از تیم الغرافه قطر هم پیشنهاد داشت اما طبق اعلام روزنامه گاتزتا دلواسپورت و سایت کالچومرکاتو او علاقه‌ای به رفتن به خاورمیانه نشان نداده و به همین دلیل این پیشنهاد را رد کرده است.

پیشنهاد لس‌آنجلس‌گلکسی اما ظاهراً توانسته نظر مانژوکیچ را جلب کند و طبق ادعای جان‌لوکا دی‌مارتزیو، کارشناس نقل و انتقالات شبکه اسکای اسپورت ایتالیا، مهاجم سابق بایرن مونیخ آماده است راهی لس‌آنجلس شود.

بیشتر بخوانید:

پیشنهاد وسوسه‌انگیز الغرافه قطر به مهاجم یوونتوس

 

تگ ها


ماریو مانژوکیچ یوونتوس MLS اخبار نقل و انتقالات فوتبال