حضور در لیگ برتر، چالش متفاوتی برای سانچو است

گرت ساوت‌گیت، سرمربی تیم ملی انگلیس، معتقد است که بازگشت جیدون سانچو به لیگ برتر، می تواند موقعیت های متفاوتی برای او ایجاد کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سانچو این فصل هم نمایش های درخشانی در ترکیب دورتموند داشت و در ۲۹ بازی برای این تیم، ۱۷ گل زد و ۱۷ پاس گل داد. همین باعث شده تا اکنون باشگاه های زیادی از جمله چلسی و منچستریونایتد به دنبال به خدمت گرفتن این ملی پوش انگلیسی هستند؛ انتقالی که انتظار می رود بیش از ۱۰۰ میلیون یورو هزینه داشته باشد.

در این بین، ساوت‌گیت معتقد است که جدا از اینکه سانچو چه تصمیمی بگیرد، در شرایط خوبی برای پیشرفت قرار دارد و بازگشت به انگلیس را هم چالش مفیدی برای او می داند.

سرمربی سه شیرها به اسکای اسپورتس گفت:" از منظر شخصی، برای انگلیس، هر مسیری که او طی کند، مثبت است. او بری دورتموند بازی می کند. کادر فنی این تیم به خوبی از او مراقبت می کند و توصیه خوبی به او می کنند. اگر او در دورتموند بماند، اتفاق ناامیدکننده ای برای ما نیست اما اگر او را در لیگ برتر ببینیم که فرصت های متفاوتی برای او به همراه داشت، خواهیم دید که او در محیط متفاوت چطور عمل می کند و چطور تطبیق پیدا می کند.

مهمترین مسئله این است که او به طور دائم بازی کند. در سن او، مهم است که او یاد بگیرد و پیشرفت کند. مسئله کلیدی این است که او باید فوتبال بازی کند. زیبای حضور او در دورتموند این است که او دائما بازی می کند و در تیمی بازی می کند که همیشه انتظار می رود در سطح مشخصی باشد.

بازی در چمپیونزلیگ نیز مسئله مهم دیگری است و اینکه نیاز دارند تا پایان فصل بایرن مونیخ را به چالش بکشند. حضور در لیگ برتر چالش متفاوتی برای او به همراه خواهد داشت؛ این لیگ، از نظر کیفیت، اندکی پرفشارتر است."

بیشتر بخوانید:

لیورپول این دو ستاره بارسا را نمی خواهد

هالند لیورپول را به منچستریونایتد ترجیح می دهد

 

 

تگ ها


بروسیا دورتموند جیدون سانچو تیم ملی انگلیس گرت ساوت گیت فوتبال جهان فوتبال