حضور راموس در یورو ۲۰۲۰ ریسک زیادی داشت

لوییس گارسیا، ستاره سابق اسپانیایی، می گوید که اسپانیا در یورو ۲۰۲۰ نبود سرخیو راموس را احساس خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه"، سرخیو راموس، کاپیتان باتجربه اسپانیا، پس از یک فصل پر از مصدومیت های پیاپی در رئال مادرید، در یورو ۲۰۲۰ تیم ملی اسپانیا را همراهی نخواهد کرد.

لوییس گارسیا، وینگر سابق لیورپول و بارسلونا، معتقد است که با وجودی که جای راموس در تیم ملی اسپانیا خالی خواهد بود اما در صورتی که این مدافع ۳۵ ساله در اوج آمادگی خود به سر نمی برد، یورو ۲۰۲۰ می توانست بیش از حد به او فشار بیاورد.

گارسیا گفت: "در باره سرخیو راموس تردید داشتیم چرا که او در مراحل پایانی لالیگا با مصدومیت دست و پنجه نرم می کرد. این درست است که او رهبر تیم است، او سال ها است که کاپیتان تیم ملی اسپانیا است و هر وقت که به او نیاز بوده همیشه پا پیش گذاشته و ثابت کرده که چه بازیکن فوق العاده ای است. او به بازیکنانی که نزدیکش هستند اعتماد به نفس می دهد.

به نظر من دراین مرحله شما به ۱۲۰ درصد از آمادگی و توان هر بازیکن نیاز دارید. با توجه به وضعیت شیوع ویروس کرونا و سفرهایی که در پیش است، اتفاقات زیادی در حال رخ دادن است و اگر در حالی پا به این تورنمنت بگذارید که در بهترین فرم خود نیستید، همیشه شک و تردیدی وجود خواهد داشت.

اینکه بازیکنی را به این تورنمنت ببری که ممکن است در اولین بازی و یا حتی در تمرینات باز هم مصدوم شود، مثل همان اتفاقی که قبلا هم برای راموس افتاد، زیادی ریسک دارد.

بله جای او خالی خواهد بود اما لوییس انریکه درباره این تصمیم خیلی زیاد فکر کرده است. او از آن دست سرمربیانی است که همیشه با بازیکنان صادق هستند و تلاش می کنند تا بازیکنانی را بیابند که بهترین عملکرد ممکن را ارائه می دهند و به همین دلیل بود که او تصمیم گرفت اریک گارسیا، لاپورته، پائو تورس و دیگو یورنته را به یورو ۲۰۲۰ ببرد."

تگ ها


سرخیو راموس تیم ملی اسپانیا یورو ۲۰۲۰