حضور راه یاب ملل در لیگ برتر والیبال کشور شبیه یک معجزه بود

سنندج - سرمربی تیم والیبال راه‌یاب ملل کردستان با اشاره به تاخیر در جذب بازیکن و آغاز تمرینات، گفت: حضور این تیم در رقابت های این فصل لیگ برتر شبیه یک معجزه بوده است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر،‌ آرش صادقیانی، ضمن اشاره به آخرین وضعیت تیم والیبال راه یاب ملل کردستان در حضور در رقابت‌های لیگ برتر والیبال کشور، اظهار کرد: حضور ما در مسابقات لیگ برتر والیبال معجزه بود زیرا فقط ظرف سه روز پس از قطعی شدن حضور تیم در مسابقات، تیم را بستیم و در تهران ۳ جلسه تمرینی برگزار کردیم.

وی با اشاره به اینکه هنوز اعضای تیم به صورت کامل شکل نگرفته و راه یاب ملل با کمبود بازیکن مواجه است، ادامه داد: با ۱۱ بازیکن به سیرجان اعزام شدیم که حتی بازیکنان اسم یکدیگر را نیز نمی‌دانستند.

سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل کردستان، عنوان کرد: مهم این بود که چراغ والیبال کردستان روشن بماند، سهمیه این رقابت‌ها به سختی حفظ شد و به همین دلیل خدا را شاکر هستیم و تلاش خواهیم کرد تا روز به روز شرایط تیم بهتر شود.

صادقیانی بیان کرد: به جوانان اعتماد کردیم و تیم را زمانی بستیم که ۱۴ تیم دیگر بازیکنان مورد نظر خود را جذب کرده بودند و ما با توجه به بضاعت موجود و بازیکنانی که تیم نداشتند شاکله تیم راه‌یاب ملل را بستیم.

وی در پاسخ به این سوال که با توجه به ناهماهنگی‌ها برای تشکیل تیم، اما نتیجه فاحش نبود، گفت: بازیکنانی که جذب کرده‌ایم انگیزه زیادی دارند و این انگیزه در ادامه با تکرار تمرینات به کمک تیم خواهد آمد.

سرمربی تیم والیبال راه یاب ملل کردستان با اشاره به لزوم ایجاد هماهنگی بیشتر بین بازیکنان برای حضور در رقابت‌های این فصل، گفت: تمام تلاش خود را خواهیم کرد تا والیبال زیبایی در ادامه به نمایش بگذاریم.

وی در پایان گفت: از مسئولان باشگاه و مدیران مرتبط استانی و شهرستانی تشکر می‌کنم که این اتفاق خوب را رقم زدند و سهمیه لیگ برتری را حفظ کردند و امیدوارم با حمایت‌های خود همراه این تیم باشند.

راه یاب ملل کردستان در هفته اول رقابت‌های در سیرجان با نتیجه سه بر صفر بازی را واگذار کرد و در هفته دوم این رقابت‌ها در شهر مریوان میزبان تیم سپاهان اصفهان خواهد بود.

بیشتر بخوانید:

معنوی‌نژاد: کرونا ۲ هفته اذیتمان کرد

تیم والیبال مریوان آمادگی بالایی نداشت/ کیفیت بازی دلچسب نبود

 

 

تگ ها


راه یاب ملل مریوان آرش صادقیانی لیگ والیبال والیبال