حضور رشید در تمرین برای فرار از جریمه؟

رشید مظاهری که هنوز با استقلال فسخ نکرده، در تمرین امروز آبی پوشان حاضر شد....

گزارش "ورزش سه"، در حالیکه به نظر می رسید مشکلات میان رشید مظاهری و باشگاه استقلال حل شده و این بازیکن در جمع شاگردان مجیدی ماندگار است، اما جلسه امروز گلر آبی پوشان با مدیرعامل تیم خوب پیش نرفت و مظاهری پس از این جلسه با عصبانیت از ساختمان باشگاه خارج شد.

این اتفاق خلاف جلسه چند روز گذشته بود که مظاهری پس از خروج از باشگاه با حوصله و با چهره‌ای شاداب به سوالات خبرنگاران پاسخ داده بود. او پس از جلسه چندساعته سه روز پیش برای ماندن در استقلال اوکی داده بود و ادعا کرد جلسه خیلی خوب و با روند مثبتی با برادران مجیدی داشته است و امروز همه چیز برعکس شد.

با این حال علی رغم اینکه تکلیف مظاهری برای فصل آینده مشخص نیست او برای پایبندی به قراردادش امروز در محل باشگاه استقلال حضور پیدا کرد. حضور او در تمرین درحالی بود که در مسیر ورود او هواداران از او درخواست می‌کردند در تیم بماند و او بدون واکنش به این صحبت‌ها وارد زمین تمرین آبی‌ها شد.

حال باتوجه به تمدید قرارداد سیدحسین حسینی و جذب گلر جوان پیکان، جدایی مظاهری محتمل به نظر می‌رسد و باشگاه استقلال و مددی از او خواسته‌اند تیم جدیدش برای دریافت رضایت‌نامه با این باشگاه مذاکره کنند. احتمالا رشید برای فرار از جریمه مالی به منظور عدم حضور در تمرین با وجود داشتن قرارداد در تمرین حاضر شده و باید دید در روزهای آینده چه اتفاقی برای این دروازه‌بان رخ خواهد داد.

تگ ها


استقلال تهران محمد رشید مظاهری