حضور رونالدو در بین بدترین‌های تاریخ سری‌آ

همیشه عادت داریم رونالدو را با رکوردهای استثنایی و تاریخی به یاد بیاوریم، اما حالا این ستاره پرتغالی یک رکورد منفی از خود بر جای گذاشته است....

همیشه عادت داریم رونالدو را با رکوردهای استثنایی و تاریخی به یاد بیاوریم، اما حالا این ستاره پرتغالی یک رکورد منفی از خود بر جای گذاشته است.

به گزارش مدال، به دلیل از دست‌دادن فرصت‌های متعدد گلزنی از راه ضربات آزاد، کریستیانو رونالدو نام خود را در تاریخ سری‌آ ثبت کرد.
روزنامه آ اس در گزارشی اعلام کرد که این مهاجم پرتغالی به عنوان دومین بازیکنی که ضربات آزاد فراوانی را از دست داده است، نامش در لیست بدترین‌های سری آ در این زمینه قرار گرفته است و دومین بازیکن از این حیث است.
کاملو شیانو مهاجم تیم فوتبال فروزینونه با 21 ضربه در رده اول قرار دارد و رونالدو با از دست دادن 18 ضربه مستقیم در رتبه دوم جای گرفته است.
کریستیانو رونالدو در این فصل تنها 2 گل برای بیانکونری به ثمر رسانده است و به دلیل مصدومیت در بازی قبلی تیمش مقابل برشا نیز غایب بود.

بیشتر بخوانید:

بازگشت کریسیتانو رونالدو به تمرینات گروهی یوونتوس

تگ ها


اخبار رونالدو رکورد منفی رونالدو رکورد بد رونالدو رکورد رونالدو ضربه آزاد رونالدو کریستیانو رونالدو یوونتوس سری آ فوتبال