حضور ستاره آرسنال در اولدترافورد؛ می‌خواستم با پوگبا عکس بگیرم!

گابریل مارتینلی که از ستاره های تیم آرسنال است، پیشتر در اردوی یونایتد حضور پیدا کرده بود....

به گزارش مدال، گابریل مارتینلی توانست از بازی در دسته چهارم ایتالیا به بهترین گلزن جوان ۵ لیگ معتبر اروپایی تبدیل شود. او شب گذشته گل تساوی بخش آرسنال را مقابل چلسی در دربی لندن به ثمر رساند.
مارتینلی ۱۸ ساله که در ماه جولای سال گذشته با قراردادی بلندمدت پیراهن آرسنال را بر تن کرد حالا با ۱۰ گل زده، یکی از محبوب‌ترین بازیکنان از نظر هواداران است. امروز اما یک سایت خبری در مطلبی نوشته مارتینلی خودش افشا کرده در زمان حضور مورینیو در یونایتد ۲ ماه را در یک تور در منچستر گذرانده و ۴ بار تا آستانه امضای قرارداد با یونایتد پیش‌رفته است. مارتینلی حتی در یک بازی دوستانه هم برای منچستری‌ها مقابل لینکلن سیتی بازی کرده است.
او به ESPN برزیل گفته: از ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۷ به تمرین منچستر می‌رفتم و تمام بزرگان این تیم را می‌دیدم حتی از اورا، فلینی و پوگبا درخواست گرفتن عکس یادگاری کردم. این سفر مربوط به یک پروژه بین دو تیم ایتانو و منچستر بود که من هم همیشه در این سفرها بودم.
برخلاف حضور در اردوی یونایتد و ورزشگاه اولدترافورد اما مسئولین منچستر اعتقادی به امضای قرارداد با او نداشتند و در نهایت این بازیکن به آرسنال پیوست.

 

 

بیشتر ببینید:

خلاصه بازی چلسی 2 آرسنال 2/ ویدیو

واکس زدن رونالدو، سلفی مورینیو و...؛ ترند‌های بامزه فوتبالی / ویدیو

 

 

تگ ها


اولدترافورد پل پوگبا گابریل مارتینلی آرسنال منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال