حضور سرمربی تیم ملی بسکتبال در لیگ ممنوع!

رییس فدراسیون بسکتبال اعلام کرد سرمربی تیم ملی نباید از این پس در تیم‌های باشگاهی فعالیت کند....

به گزارش "ورزش سه"، طی روزهای اخیر برخی شایعات حکایت از احتمال جدایی مهران شاهین طبع از تیم ملی بسکتبال داشت. با اینکه رییس فدراسیون دیروز در مصاحبه ای این موضوع را رد کرده بود،‌ اما امروز شرط جدیدی را برای ادامه همکاری با سرمربی تیم ملی تعیین کرده است.


رامین طباطبایی در این باره گفت: از همان ابتدا که با کاندیداهای سرمربیگری تیم ملی مذاکره می‌کردیم، یکی از مواردی که بحث می‌شد این بود که سرمربی تیم ملی با هیچ تیم باشگاهی همکاری کند ولی نمی‌توانستیم مبلغی را که باشگاه به مربی تیم ملی می داد به او بپردازیم و به همین خاطر مربی تیم ملی از حضور در لیگ محروم نکردیم.


وی افزود: متاسفانه همین موضوع باعث شده بود که امسال هر اتفاقی در گرگان می‌افتاد می‌گفتند فدراسیون بسکتبال نگاه حمایتی به تیمی دارد که سرمربی تیم ملی بسکتبال آن را هدایت می کند. امسال این است که اگر سرمربی ما می‌خواهد در خدمت تیم ملی باشد، نباید با تیم‌های باشگاهی همکاری کند تا این حواشی اجتناب ناپذیر هم به وجود نیاید و کادرفنی هم آرامش داشته باشد.


بدین ترتیب مهران شاهین طبع که البته هنوز ادامه همکاری اش با فدراسیون مشخص نیست، برخلاف لیگ قبلی نمی تواند هدایت شهرداری گرگان و تیم ملی را به صورت همزمان در دست داشته باشد.

تگ ها


تیم ملی بسکتبال بسکتبال