حضور سر زده رئیس باشگاه رئال مادرید در رختکن

رئیس باشگاه رئال مادرید پنجشنبه شب در کمپ والدبباس حضور یافت تا به زیدان و بازیکنان تیمش روحیه بدهد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، رئال امشب یک بازی حیاتی را در برنابئو پیش رو دارد. دیدار برابر بارسا حالا اهمیتی فراتر از سه امتیاز برای کهکشانی ها پیدا کرده است. پس از شکست ۱-۲ از سیتی و در حالی که رئال در آستانه حذف از لیگ قهرمانان قرار دارد، یک شکست دیگر به طور کامل تیم زیدان را در بحران فرو خواهد برد.

رئال که در یک ماه گذشته تنها یک پیروزی کسب کرده و در عوض متحمل سه شکست شده، حالا بارسا را با دو امتیاز بالاتر در صدر لالیگا می بیند و اگر امشب بازنده ال کلاسیکو باشد، احتمالا لالیگا را هم از دست خواهد داد.

در چنین شرایطی فلورنتینو پرز رئیس رئال روز پنجشنبه در کمپ والدبباس حضور یافت و با زیدان و بازیکنان صحبت کرد. پرز در سخنان خود گفت که زیدان از حمایت کامل باشگاه برخوردار است و اینکه بازیکنان تمام تمرکز خود را روی ال کلاسیکو بگذارند.

پرز که معمولا پس از بازی ها خود را به رختکن می رساند، این بار ترجیح داد در محل تمرین تیمش حاضر شود چرا که به خوبی می داند در ال کلاسیکو مسائل روحی روانی چه اهمیت بالایی دارند.

زین الدین زیدان هم که به خوبی نسبت به اشتباهاتش در بازی های اخیر آگاه است، برای بازگشت به صدر جدول امشب محکوم به شکست بارسلوناست. زیزو خوب می داند که راه ادامه مربیگری در رئال از پیروزی در ال کلاسیکو و فتح حداقل یک جام بین لالیگا و لیگ قهرمانان می گذرد.

بیشتر بخوانید:

ترکیب احتمالی رئال و بارسلونا در ال کلاسیکو

کابوس برنابئو برای رئال مادرید تمام می شود؟

 

 

تگ ها


فلورنتینو پرز زیدان ال کلاسیکو فوتبال جهان رئال مادرید بارسلونا فوتبال