حضور سه بازیکن سرباز در تیم ذوب‌آهن قطعی است

سه بازیکن سرباز تراکتورسازی قطعا در ذوب‌آهن فعالیت خواهند داشت....

نام بازیکنان سرباز ذوب‌آهن در لیست این باشگاه برای حضور در لیگ قهرمانان آسیا قرار گرفته است.

به گزارش مدال و به نقل از سایت باشگاه ذوب آهن، با عنایت به اینکه تیم ذوب‌آهن به عنوان تیم نخست گروه A مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به مرحله حذفی این رقابت‌ها راه پیدا کرده است و در مرحله بعد به مصاف الاتحاد عربستان خواهد رفت، لذا اسامی مهدی‌پور، اسماعیلی‌فر و پهلوان در لیست بازیکنان حاضر در رقابت‌های مذکور نهایی گردیده است و با توجه به حساسیت این رقابت‌ها و اینکه تیم ذوب آهن در این مرحله نیز رقابت بسیار مهمی با نماینده عربستان سعودی خواهد داشت این بازیکنان قطعاً جزو لیست نهایی تیم فوتبال ذوب‌آهن خواهند بود.
احمد جمشیدی، سخنگوی باشگاه ذوب‌آهن با تایید این خبر، این بازیکنان را جزو لیست ذوب‌آهن دانست و اظهار داشت: این 3 نفر امروز خودشان را به یگان مربوطه معرفی کرده‌اند و با توجه به آنکه بازیکن ذوب‌آهن محسوب می‌شوند، برای بازی‌های آسیایی روی حضور آنها حساب کرده‌ و نامشان را جزو لیست تیم اعلام کرده‌ایم.
وی در ادمه از تلاش مدیریت باشگاه ذوب‌آهن برای تسهیل گذراندن دوره آموزشی برای این بازیکنان خبر داده و گفت: سعید آذری در تلاش است تا این دوره را برای این 3 بازیکن به نوعی تسهیل کند تا تیم نیز بتوانددر لیگ قهرمانان آسیا از وجود آنها بهره ببرد.

اخبار مرتبط:

تمدید قرارداد حدادی‌فر با ذوب‌آهن

سعید آذری: چهره دیگری از گاندو را خواهید دید!

تگ ها


بازیکنان سرباز ذوب آهن مهدی مهدی پور دانیال اسماعیلی فر احسان پهلوان لیگ قهرمانان آسیا الاتحاد الاتحاد-ذوب آهن AFC Champions League فوتبال