حضور عضو هیئت مدیره پرسپولیس در انتخابات فدراسیون والیبال

پس از انتشار اخباری مبنی بر تغییرات مدیریتی در باشگاه پرسپولیس، خبرهایی از حضور علی رغبتی عضو هیئت مدیره باشگاه در انتخابات فدراسیون والیبال به گوش می‌رسد...

به گزارش مدال، محمدرضا داورزنی معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان روز ۲۸ مرداد و در جمع خبرنگاران، حرف‌هایی به زبان آورد که بوی ایجاد تغییرات در هیئت‌مدیره باشگاه پرسپولیس را می‌داد. یکی از خبرنگاران حاضر، از داورزنی پرسید: «گفته می‌شود ایرج عرب از هیئت‌مدیره می‌رود و البته مهرداد هاشمی نیز به تازگی استعفا داده. از سوی دیگر جلسات هیئت‌مدیره با حضور سه عضو انجام می‌شود و دو عضو دیگر حتی به جلسات هم نمی‌روند. قرار نیست وزارت ورزش برای این موضوع، تصمیم‌گیری کند؟» معاون وزیر در این مورد گفت: «این موضوعات از مدت‌ها قبل مطرح بوده و متعلق به امروز یا دیروز نیست، اما در مورد هیچ موضوعی نیز، به قطعیت نرسیده‌ایم. ظرف این هفته (هفته قبل) پرسپولیس تعیین تکلیف خواهد شد.» 
با این حال داورزنی در حاشیه مراسم انتخاب بهترین‌های فصل هجدهم، به نوعی صحبت‌هایش را تغییر داد و در مورد استعفای عرب گفت: «ما که استعفایی ندیدیم. البته من تصمیم‌گیرنده نیستم و اطلاعات زیادی هم ندارم ولی باشگاه پرسپولیس، هیئت‌مدیره دارد و آن‌ها باید نسبت به عملکرد خود، پاسخگو باشند.» 
از روزی که هیئت‌مدیره پرسپولیس معرفی شد، همه می‌دانستند قرار است اتفاقات مهمی رقم بخورد. دوران سرپرستی ایرج عرب از دوران سرپرستی علی‌اکبر طاهری و حمیدرضا گرشاسبی کمتر بود و او به سرعت، حکم مدیرعاملی را دریافت کرد آن‌هم در شرایطی که مهرداد هاشمی، مهدی محمدنبی و حتی علی رغبتی نیز گزینه مدیرعاملی بودند. جعفر کاشانی نیز، فقط حضور داشت تا صندلی مربوط به پیشکسوتان خالی نباشد وگرنه حاضران در جلسه مدعی بودند در تصمیم‌گیری‌ها، نقش عامل را نداشت و تنها تأیید‌کننده نظرات جمع بود. عرب هم بدش نمی‌آمد بعد از پایان دوران سرپرستی، از پرسپولیس جدا شده و به حراست وزارت ورزش و جوانان برگردد، اما هرگز راه بازگشت برایش باز نشد. 
حالا که فشار‌ها باعث ایجاد شایعاتی در مورد احتمال جدی شدن استعفا یا حتی برکناری عرب از مدیرعاملی پرسپولیس شده و هاشمی نیز از باشگاه فاصله گرفته، خبر عجیبی در مورد عضو دیگر هیئت‌مدیره شنیدیم. گویا علی رغبتی یکی از مهم‌ترین گزینه‌های وزارت ورزش برای حضور در فدراسیون والیبال به حساب می‌آید و قرار است در انتخابات فدراسیون والیبال شرکت کند. 
نیازی به توضیح ندارد که وضعیت والیبال کشورمان به قدری خوب و فوق العاده شده که هر فردی، آرزو می‌کند حتی برای دوره‌ای کوتاه ریاست این فدراسیون را برعهده بگیرد. به همین علت، باید این حق را برای رغبتی نیز قائل بود که در صورت دریافت پیشنهاد جهت حضور در انتخابات فدراسیون والیبال، قید ادامه فعالیت به عنوان عضو هیئت‌مدیره پرسپولیس را بزند و از این باشگاه جدا شود. 
شنیده‌های ما حکایت از آن دارد که در صورت حضور رغبتی در انتخابات فدراسیون والیبال، اتفاقات جدیدی برای پرسپولیس رخ می‌دهد زیرا جدا از رغبتی، مدتی قبل هاشمی هم از هیئت‌مدیره این باشگاه کنار رفته بود و البته عرب بار‌ها اعلام کرده دیگر تمایل چندانی برای ماندن در جمع سرخپوشان ندارد. جعفر کاشانی هم مدتی است در جلسات عصر یک‌شنبه‌های هیئت‌مدیره شرکت نمی‌کند و سکوت اختیار کرده است. با این شرایط، وزیر و معاونانش مجبور می‌شوند بار دیگر اقدام به معرفی افراد جدیدی برای حضور در هیئت‌مدیره کنند.

بیشتر بخوانید:

برگزاری جلسه هیئت‌مدیره پرسپولیس

تگ ها


پرسپولیس هیات مدیره پرسپولیس علی رغبتی اخبار والیبال لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال