حضور قهرمانان کشتی در روستاهای محروم مرزی استان خراسان جنوبی

جمعی از کشتی‌گیران با حضور در هفت روستای مرزی خراسان جنوبی به پخش اقلام غذایی و بهداشتی اهدایی از سوی خیرین اقدام کردند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، جمعی از ورزشکاران در قالب موسسه خیریه خادمین امام علی ابن ابیطالب(ع) ضمن بازدید از روستاهای محدوده مرزی سربیشه و نهبندان در استان خراسان جنوبی نسبت پخش اقلام غذایی و بهداشتی اقدام کردند. کمیل قاسمی، سجاد گنج‌زاده و میمنت قاسم آبادی از جمله قهرمانان ملی کشور بودند که در این سفر، کمک های مردمی را بدست هم میهنان در هفت روستای محدوده مرزی رساندند.

در این سفر، موضوع فراهم شدن شرایط اشتغال و ایجاد درآمد مردم روستانشین نیز بررسی و اجرایی شدن آزمایشی آن در مناطق روستایی مذکور در نوبت دستور کار موسسه قرار گرفت. توزیع اقلام بهداشتی و غذایی در مناطق محروم استان های مختلف، ساخت مدرسه در روستاهای مرزی استان های خراسان رضوی و سیستان و بلوچستان، طرح اشتغال‌زایی برای بانوان در برخی روستاها و... از جمله اقدامات این قهرمانان ملی است.

جمعی از کشتی‌گیران و چهره‌های مطرح ورزش همچون رسول خادم، حسن رحیمی، کمیل قاسمی، احسان لشکری، امیر توکلیان، علی اصغر بذری، عباس طحان، هادی حبیبی، رضا لایق، عزت‌الله اکبری، مهدی برائتی، مصطفی علیزاده، سجاد گنج‌زاده، بهمن عسکری، نجمه خدمتی، نیلوفر اردلان، میمنت قاسم آبادی یگانه غریب گشته و جمعی دیگر از ورزشکاران رشته‌های مختلف به همراه پرویز پرستویی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در قالب موسسه خیرین خادمین علی ابن ابیطالب (ع) در این کارهای خیر در استان‌هایی همچون سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خوزستان، مناطق اطراف تهران و ... مشارکت دارند.

بیشتر بخوانید:

لیگ کشتی شروع نشده وارد جنجال و حاشیه شد/ تهدید مازنی‌ها جدی است!

امیدوارم اتفاقات خوبی با استقلال در لیگ کشتی رقم بزنیم

 

 

تگ ها


فدراسیون کشتی رسول خادم کمیل قاسمی موسسه خیریه خراسان جنوبی کشتی