حضور قهرمان کشتی المپیک در مناطق حاشیه‌ای تهران

جمعی از قهرمانان و چهره‌های نامدار کشتی به نمایندگی از موسسه خادمین علی ابن ابی طالب(ع) در مناطق محروم پایتخت حضور یافتند....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، در ادامه اقدامات خیرخواهانه جمعی از قهرمانان کشتی و ورزشکاران نامدار رشته های مختلف در نقاط مختلف کشور، این بار کمیل قاسمی قهرمان کشتی المپیک به نمایندگی از موسسه خادمین علی ابن ابیطالب(ع) راهی مناطق محروم تهران شد تا کمک مردمی را بین اهالی این مناطق پخش کند.

این قهرمان کشتی جهان و المپیک با حضور در کوره پزخانه های اطراف پایتخت ضمن دیدار با مردم این مناطق کمک های جمع آوری شده توسط خیرین را میان مردم محروم توزیع کرد.

بر این اساس موسسه خادمین علی ابن ابیطالب(ع) توسط برخی کشتی‌گیران همچون رسول خادم، کمیل قاسمی، احسان لشکری، حسن رحیمی، امیر توکلیان، رضا لایق، مهدی برائتی، عباس طحان، هادی حبیبی، بهمن عسگری و سجاد گنج‌زاده قهرمانان کاراته و جمعی از بانوان و آقایان ورزشکار در رشته‌های مختلف و همچنین پرویز پرستویی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون همراهی می‌شود.

این موسسه با کمک خیرین تا امروز، حدود ۱۱۱۰۰ بسته موادغذایی میان حدود همین تعداد خانوار  بدون پس‌انداز که بخش قابل توجهی از آنان زن سرپرست بوده‌اند، در درب منازل آن‌ها در مناطق مختلف کشور از جمله سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، خوزستان، لرستان، تهران، گلستان و مناطق مختلفی دیگری از کشور توزیع کرده‌است.

همچنین برنامه های مختلفی از جمله مدرسه‌سازی و خانه‌سازی برای مردم مناطق محروم روستاهای استان سیستان و بلوچستان با کمک خیرین ورزشی و غیر ورزشی از جمله علی کریمی عضو سابق تیم ملی فوتبال در دست اقدام است.

بیشتر بخوانید:

تمایل مسئولان استان گیلان برای میزبانی جام تختی

در کشتی بانوان سختی را به جان خریدم/ وزنه‌برداری دارای ظرفیت است

 

 

تگ ها


کمیل قاسمی کشتی آزاد موسسه خیریه کشتی