حضور مدیرعامل جدید در جمع بازیکنان و اعضای کادرفنی ذوب‌آهن

جواد محمدی مدیرعامل جدید باشگاه ذوب‌آهن در تمرینات شاگردان علیرضا منصوریان پیش از دیدار با پارس جنوبی حضور یافت....

جواد محمدی مدیرعامل جدید باشگاه ذوب‌آهن در تمرینات شاگردان علیرضا منصوریان پیش از دیدار با پارس جنوبی حضور یافت.

به گزارش مدال، جواد محمدی مدیرعامل باشگاه در تمرین تیم فوتبال ذوب اهن اصفهان قبل از مصاف با تیم پارس جنوبی حضور یافت.

علیرضا منصوریان سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان ضمن خوش امد گویی به دکتر محمدی گفت همه ما تلاش میکنیم تا تیم ذوب آهن بهترین نتایج را در مسابقات پیش رو رقم بزند
جواد محمدی مدیرعامل باشگاه نیز در ادامه ضمن تشکر از منصوریان و کادرفنی و بازیکنان تیم ذوب آهن گفت : رفاقت و صمیمیت و تلاش و برنامه ریزی منجر به پیروزی میشود.
وی افزود:نکته ای که در تیم فوتبال ذوب آهن وجود دارد، از فرصتی که بوجود آمده برای اقتدار پرچم شرکت سهامی ذوب آهن و جایگاه تیم  ذوب آهن نهایت استفاده را بکنید و همه تلاشتان را بکار بگیرید. از وقتی  باشگاه ذوب آهن تشکیل شده خیلی از ما نبودیم و خیلی از پیشکسوتان بوده اند و برای سربلندی ان تلاش کرده اند.
محمدی عنوان کرد: هر کسی وظیفه ای دارد که یک خدمتی بکند انشاالله همه  در آینده به تلاش و کارخودتان افتخار بکنید
با لطف و یاری خداوند متعال ادامه لیگ را با تلاش و برنامه ریزی باموفقیت و سربلندی طی کنید.بازی اول ملاک  شناخت تیم نیست. من به همه کادرفنی و بازیکنان تیم اعتقاد قلبی دارم .هیات مدیره و مدیرعامل کارخانه به همه شما اعتقاد راسخ دارند.
مدیرعامل ذوب آهن افزود: در بازی‌های آسیایی خیلی جاها پرفروغ بودید وگاهی اشکالاتی هم دیده شد اما بازیهای آسیایی تمام شده و باید آن را فراموش کنید تمرکز روی ادامه کار تیم با مباحث فنی درلیگ برترباشد. ما هم در  بخش مدیریت تمام تلاشمان را می‌کنم ان‌شالله پرفروغ و درخشان باشید. امیدوارم  در بازی پیش رو هم موفق باشید و جایگاهتان روز به روز درخشنده تر بشود.

بیشتر بخوانید:

دعوت منصوریان به اجلاس مربیان نخبه جهان