Banner

حضور مدیرعامل جدید پرسپولیس در سازمان ورزش شهرداری تهران

محمدحسن انصاری‌فرد مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس با حضور در سازمان ورزش شهرداری تهران با مجید رباطی سرپرست این سازمان دیدار و گفت و گو کرد...

به گزارش مدال و به نقل از روابط عمومی سازمان ورزش شهرداری تهران، در ابتدای این دیدار مجید رباطی سرپرست سازمان ورزش انتصاب انصاری فرد را به وی تبریک گفته و از خداوند متعال توفیقات روز افزون برای این مدیر مطرح ورزشی را خواستار شد.

رباطی همچنین به لزوم فرهنگسازی در عرصه ورزش همگانی و تلاش های سازمان متبوع خود در این راستا اشاره و توجه عموم متولیان ورزشی را به این مهم جلب کرد.
دیدار یاد شده با اظهارات انصاری فرد مبنی برلزوم توجه به ورزش همگانی و بسترسازی دراین حوزه برای درخشش ورزش قهرمانی ادامه یافت.
مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس تأکید کرد: ورزش همگانی و قهرمانی دو روی یک سکه اند؛ ورزش همگانی درعین حال که به نشاط عمومی و سلامت پایدار در جامعه توجه می کند، می تواند زمینه شناسایی نخبه های ورزشی و حضورشان در عرصه های حرفه ای و قهرمانی را فراهم بیاورد.
وی ادامه داد: این کار اما، منوط به اراده ی فدراسیون های مختلف است تا با حضور به موقع، ستاره های ورزش محلات در هر رشته ای را شناسایی کنند.
این دیدار با حضور برخی چهره های مطرح ورزشی همچون محمود خوردبین، بهنام ابوالقاسم پور و علی خسروی انجام شد.

بیشتر ببینید:

صحبت‌های انصاری‌فرد و عرب پس از جلسه هیئت‌مدیره پرسپولیس/ ویدیو

 

تگ ها


پرسپولیس محمد حسن انصاری فرد مدیر عامل پرسپولیس لیگ برتر فوتبال ایران شهرداری تهران پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال