حضور نیمار در افتتاحیه فیلم جدید بتمن

نیمار، ستاره برزیلی پاری سن ژرمن، در افتتاحیه فیلم جدید بتمن در پاریس حضور پیدا کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، نیمار در سال‌های اخیر به حضور در مهمانی‌های پر زرق و برق و مراسم مختلف مشهور بوده و این بار در یک جمع سینمایی حاضر شده است. 
مت ریوز، کارگردان این فیلم، با انتشار عکسی در شبکه‌های اجتماعی اعلام کرد که نیمار در مراسم افتتاحیه فیلمش در پاریس حضور داشته است. 
او در این عکس کنار رابرت پتنیسون، ستاره اصلی فیلم و بازیگر نقش بتمن، ایستاده و زوئی کراویتز که نقش سلینا کایل یا کت‌ومن را بازی می‌کند دیده می‌شود.

نیمار همچنین این فرصت را به دست آورده که سوار ماشین معروف و نمادین بتمن معروف به بت‌موبیل شود و به نظر می‌رسد از این که چنین فرصتی به دست آورده بسیار خوشحال است. 

صفحه رسمی این فیلم در شبکه اجتماعی اینستاگرام ویدیویی از این بازیکن منتشر کرده که او را سوار بر ماشین معروف بتمن نشان می‌دهد و در توضیح این ویدیو نوشته:« به نظر می‌رسد نیمار آماده است تا جواب تماس را بدهد.»
گفته می‌شود نیمار علاقه بسیار زیادی به بتمن دارد و پیش از این نیز بارها این علاقه جنون‌آمیز به این شخصیت را نشان داده است. 
این بازیکن برزیلی در سال 2018 تتوی بتمن را در سمت چپ کمرش و تتوی مرد عنکبوتی را در سمت راست کمرش زده و آن را به نمایش گذاشته بود. او همچنین نوامبر سال گذشته در یکی از دیدارهای تیم ملی برزیل در حالی به زمین رفت که نماد خفاش بتمن روی موهایش دیده می‌شد.

 

 

تگ ها


فوتبال جهان نیمار لوشامپیونه فرانسه فوتبال