حضور هشت کماندار ایرانی در جام جهانی سوئیس

تیم ملی تیروکمان ایران در بخش ریکرو با هشت کماندار در مرحله دوم رقابت‌های جام جهانی شرکت خواهد کرد....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از خبرنگار مهر، فدراسیون جهانی تیروکمان برگزاری مرحله دوم جام جهانی به میزبانی سوئیس را در تقویم ۲۰۲۱ خود قرار داده است. بر همین اساس قرار است ملی پوشان ایران در بخش ریکرو هم در این رقابت‌ها شرکت داشته باشند.

حضور ایران در جام جهانی سوئیس با هشت کماندار انجام می‌شود. میلاد وزیری، صادق اشرفی، امین پیرعلی، رضا شبانی، زهرا نعمتی، شیوا شجاع مهر، سوگند رحمانی و مهتا عبدالهی کماندارانی هستند که ترکیب تیم ملی ریکرو برای اعزام به سوئیس را تشکیل می‌دهند.

این کمانداران ۲۵ اردیبهشت عازم لوزان می‌شوند و پس از یک هفته رقابت با حریفان‌شان سوم خردادماه به تهران باز می‌گردند تا تمرینات خود را برای شرکت در آخرین مرحله رقابت‌های گزینشی المپیک به میزبانی فرانسه پیگیری کنند.

البته به گفته امید نجاری مدیر تیم‌های ملی تیروکمان، ترکیب تیم ملی ریکرو ایران در هر یک از بخش‌های مردان و بانوان رقابت‌های فرانسه سه نفره خواهد بود. وی در گفتگو با خبرنگار مهر گفت که بر اساس عملکرد کمانداران در لوزان، ترکیب تیم اعزامی به فرانسه مشخص می‌شود. این اعزام ۲۷ خردادماه انجام می‌شود.

برای حضور در مسابقات سوئیس و فرانسه، اردوی آماده سازی تیم ملی ریکرو از روز شنبه آغاز می‌شود. هشت کماندارانی که قرار است در جام جهانی سوئیس شرکت داشته باشند تا ۱۳ اردیبهشت ماه تمریناتشان را در سایت آزادی دنبال می‌کنند.

تگ ها


تیر اندازی