حضور همزمان مدیران استقلال و پرسپولیس در فدراسیون

احمد مددی برای پیگیری پرونده بابک مرادی وارد ساختمان فدراسیون فوتبال شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، ساختمان فدراسیون فوتبال و اهالی کوچه منتهی به این ساختمان، یکی از روزهای شلوغ‌شان را تجربه می کنند و فقط چند ساعت دیگر تا پایان ثبت نام رسمی انتخابات فدراسیون فوتبال باقی مانده است.


در این میان حضور احمد مددی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال برای خبرنگاران حاضر در مقابل در ورودی ساختمان فدراسیون ایجاد ابهام کرده ولی خیلی زود با اعلام رای پرونده بابک مرادی مشخص شد که او برای پیگیری آخرین مرحله از پرونده بابک مرادی به فدراسیون مراجعه کرده است.


بابک مرادی هافبک تیم استقلال که پس از حضور در این تیم با شکایت باشگاه سابقش یعنی ماشین سازی مواجه شد، از سوی کمیته تعیین وضعیت به مدت ۴ ماه از حضور در میادین محروم شد و امروز پس از طی کردن ۳۳ روز از دوران محرومیتش، این حکم ابطال شد.


پیش از اینکه مددی وارد ساختمان فدراسیون شود، ابراهیم شکوری سخنگوی باشگاه پرسپولیس و رضا نقی پور مسئول حراست فدراسیون فوتبال نیز وارد این ساختمان شده بودند تا این شائبه شکل بگیرد که شاید جلسه ای میان مدیران باشگاه و مسئول حراست برای برگزاری بهتر دربی به طور همزمان با ثبت نام نامزدها در فدراسیون جریان خواهد داشت.

بیشتر بخوانید:

استقلال فدراسیون نباید خدشه دار شود/ همه باید به فوتبال کمک کنند

قنبرزاده: از نامزدهای ریاست برنامه اقتصادی بخواهید

 

 

تگ ها


استقلال تهران احمد مددی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال