حضور پرتعداد هواداران پرسپولیس در تمرین در پی حواشی اخیر و درخواست سید جلال حسینی

اولین تمرین پرسپولیس بعد از بازگشت این تیم از اهواز از ساعت 18:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد و با حواشی زیادی هم همراه بود ......

 اولین تمرین پرسپولیس بعد از بازگشت این تیم از اهواز از ساعت 18:30 امروز (شنبه) در ورزشگاه شهید کاظمی آغاز شد و با حواشی زیادی هم همراه بود.

* بازیکنان در 30 دقیقه ابتدایی تمرین در سالن بدنسازی تمرینات ویژه‌ای را برای بالا بردن تمرکز و همچنین اتحاد تیمی زیر نظر مارکو انجام دادند.

* تعداد هواداران حاضر در تمرین به هزار نفر هم رسید.

* تنش زیادی بین هواداران و لیدرها از ابتدای تمرین وجود داشت و در نهایت کار به درگیری کشید.

* حسین ماهینی در جمع هواداران پرسپولیس حاضر شده و خطاب به لیدرهای باشگاه گفت: حرف اضافی نزنید. من در پرسپولیس خواهم ماند!

* تماشاگران حاضر در ورزشگاه در حمایت از سیدجلال حسینی و حسین ماهینی به شدت این دو بازیکن را تشویق کردند.

* تمرین در دو گروه برگزار شد. بازیکنان اصلی زیر نظر برانکو به کارهای ترکیبی و پاس‌های کوتاه پرداختند. بقیه نفرات هم زیر نظر باقری و زلاتکو به کار با توپ مشغول شدند.

* محسن ربیع‌خواه به طور اختصاصی به تمرین پرداخت.

* در بیرون ورزشگاه عملیات خاکبرداری انجام می‌شد و همین مسئله باعث شد گردوخاک زیادی در ورزشگاه دیده شود. برانکو با توجه به این مسئله از تدارکات تیم خواست برای بازیکنان ماسک تهیه کند.

* هواداران ضمن حمایت از سرخپوشان شعارهایی علیه استقلال سر داده و سرود قهرمانی خواندند. شعار «اتحاد، اتحاد» هم بارها از روی سکوها سرداده شد.

* مصطقی قنبرپور، مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در دقایقی از تمرین مشغول صحبت با هواداران شد.

* در اواخیر تمرین و زمانی که جو ورزشگاه آرام شد، حمیدرضا گرشاسبی، سرپرست باشگاه پرسپولیس به ورزشگاه شهید کاظمی آمد.

تگ ها


اخبار روز پرسپولیس فوتبال