حضور پررنگ هواداران استقلال و الهلال در جنگ پرسپولیس - النصر

در آستانه بازی دو تیم فوتبال پرسپولیس ایران و النصر عربستان در لیگ قهرمانان آسیا، این مسابقه حساس در فضای مجازی به عرصه کُری‌خوانی تماشاگران استقلال و الهلال تبدیل شده است....

به گزارش خبرنگار مهر، تیم های فوتبال پرسپولیس ایران و النصر عربستان از ساعت ۱۸:۳۰ فردا شنبه برگزار کننده دیدار مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در منطقه غرب این قاره هستند؛ دیداری که برای هر دو تیم حیاتی است و برد در آن، به معنای رسیدن به فینال لیگ قهرمانان است. 

برگزاری این مسابقه به همان اندازه که برای هواداران، بازیکنان و مربیان دو تیم اهمیت فوق العاده ای دارد، هواداران رقیب سنتی آنها را هم وارد کارزار رقابت و کُری‌خوانی کرده است. 

درست ساعاتی بعد از صعود پرسپولیس به عنوان دومین تیم به مرحله نیمه نهایی، هواداران دو تیم استقلال ایران و الهلال عربستان حمایت از رقیب کشور مقابل خود را آغاز کردند!

النصر و الهلال دو تیم پرطرفدار عربستان هستند که هوادارانش همانند طرفداران استقلال و پرسپولیس ایران با هم کُری خوانی شدیدی دارند.

در دو روز گذشته تعداد زیادی از هواداران استقلال در فضای مجازی با هجوم به شبکه های اجتماعی النصر، از این تیم در دیدار با پرسپولیس حمایت کرده و خواهان برد برابر نماینده ایران شدند.

این اتفاق به همین شکل برای هواداران الهلال هم رخ داده است. الهلالی ها با انتشار تصاویر، فیلم ها و نوشته هایی در تحقیر تیم النصر، خود را در قامت هوادار پرسپولیس نشان داده اند. آنها حتی با راه اندازی هشتگ «کلنا_بیروزی» یا «کلنا_بیرسبولیس» در این دیدار حساس طرفدار نماینده ایران شده اند و امیدوارند رقیب سنتی خود در عربستان در بازی فردا ناکام بماند.

تگ ها


تیم فوتبال استقلال تهران تیم فوتبال پرسپولیس تیم فوتبال النصر عربستان لیگ قهرمانان فوتبال آسیا الهلال عربستان AFC Champions League فوتبال