حضور پیشکسوتان استقلال در مراسم پیشکسوتان پرسپولیس

پیشکسوتان دو باشگاه پرسپولیس و استقلال در مراسمی کنار یکدیگر حضور پیدا کردند....

به گزارش مدال،مراسم گردهمایی مفاخر و اسطوره‌های فوتبال ایران امروز (یکشنبه) در سالن همایش‌های بین‌المللی صداوسیما به میزبانی شرکت پیشکسوتان باشگاه پرسپولیس برگزار شد.

در این مراسم پیشکسوتانی از جمله علی پروین، حسین کلانی، حمید جاسمیان، محمدحسن انصاری‌فرد، حمیدرضا گرشاسبی، حسن روشن، کاظم اولیایی، پرویز مظلومی، محمد نوری،  ستار همدانی، محمود خوردبین، محمد پنجعلی، سپهر حیدری، رضا جباری، محمدرضا مهدوی، محمد برزگر و... حضور داشتند.

* در این مراسم کلیپی از گل‌های علی پروین با پیراهن پرسپولیس و تیم ملی پخش شد و خود او نیز دقایقی برای حاضران صحبت کرد. حسین کلانی سخنران اصلی این مراسم بود.

*فیلم‌هایی از سال‌های گذشته باشگاه پرسپولیس برای حاضرین پخش شد که به شدت مورد استقبال شرکت کنندگان در این مراسم واقع شد.

* انصاری‌فرد برای دقایقی در مراسم سخنرانی و از شرکت پیشکسوتان و حمایت‌هایش از پیشکسوتان باشگاه تقدیر کرد. همچنین او از همکاری بیشتر باشگاه پرسپولیس و این شرکت خبر داد.

* گابریل کالدرون و علیرضا بیرانوند در اواخر مراسم در سالن حضور پیدا کردند.

*کالدرون و علی پروین در این مراسم با یکدیگر برخورد گرمی داشتند.

* رضا صالحی امیری رئیس کمیته ملی المپیک هم میهمان ویژه مراسم بود که در اواخر این مراسم حضور پیدا کرد. شهربانو منصوریان، قهرمان ووشوی جهان نیز یکی دیگر از نفراتی بود که در این مراسم شرکت کرد.

*در این مراسم از تعدادی از پیشکسوتان فوتبال با اهدای هدایایی تقدیر به عمل آمد و از یک عمر تلاش صادقانه در امر ورزش تجلیل شد. 

*نکته جالب این بود که لوگوی به کار رفته در این مراسم به عنوان لوگوی شرکت پیشکسوتان بدون ستاره است.

 

بیشتر ببینید:

لحظه ورود علی پروین به مراسم پیشکسوتان پرسپولیس /ویدیو

 

تگ ها


لیگ برتر فوتبال ایران مراسم پیشکسوتان پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال