حضور کنعانی‌زادگان در باشگاه پرسپولیس/ مذاکرات به نتیجه می‌رسد؟

در شرایطی که گابریل کالدرون برای تقویت خط دفاعی سرخپوشان به دنبال جذب یک مدافع است، دقایقی پیش محمدحسین کنعانی‌زادگان وارد باشگاه پرسپولیس شد...

به گزارش مدال، همزمان با برگزاری تمرینات پرسپولیس، دفتر مدیران باشگاه در خیابان سئول هم روزهای شلوغی را تجربه می کند.
طی روزهای مختلف بازیکنانی نظیر شکاری با حضور در دفتر باشگاه برای اضافه شدن به جمع سرخپوشان مذاکره کرده اند و قرارداد برخی بازیکنان تیم نظیر محمد انصاری هم تمدیده شده است.
حالا و در شرایطی که خبر می رسید کالدرون برای تقویت بخش دفاعی خود به دنبال خرید یک مدافع میانی است، دقایقی پیش محمد حسین کنعانی زادگان وارد باشگاه پرسپولیس شد تا مذاکراتی با مدیران باشگاه برای اضافه شدن به جمع این تیم داشته باشد.

پرسپولیس در پست دفاع میانی سیدجلالی حسینی، محمد انصاری، شجاع خلیل زاده و محسن ربیع خواه را در اختیار دارد و در صورتی که مدیران باشگاه برای عقد قرارداد با مدافع فصل گذشته ماشین سازی به توافق برسند، به اجبار باید یک نفر از لیست نفرات این تیم توسط کالدرون سرمربی جدید تیم خارج شود.
نکته مهم در مورد نادری این است که این بازیکن زیر 23 سال است و سهمیه بزرگسال قرمزها را پر نمی کند.

بیشتر ببینید:

تمرین پرسپولیس در ورزشگاه شهید کاظمی (16تیر)/ ویدیو

 

تگ ها


پرسپولیس ماشین سازی محمد حسین کنعانی زادگان اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقال نقل و انتقالات پرسپولیس نقل و انتقالات ماشین سازی لیگ برتر فوتبال ایران حسین کنعانی پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال