حضور کونته در تاتنهام، عامل کلافگی ژوزه مورینیو!

گاتزتا دلو اسپورت ادعای عجیبی را در مورد ژوزه مورینیو مطرح کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، آقای خاص در حال حاضر با یک مشکل بزرگ در رم روبرو شده و نتوانسته طی هفته‌های اخیر نتایج خوبی با این تیم کسب کند. در واقع رم از پنج بازی اخیر تنها یک برد در سری آ به دست آورده و این موضوع ناامیدی هواداران جالوروسی را در پی داشته است.

مالکان و مدیران باشگاه رم در حال حاضر اصلاً به برکناری ژوزه مورینیو فکر می کنند اما در عین حال آنها از اظهار نظر اخیر سرمربی پرتغالی که اقدامات باشگاه در نقل و انتقالات را زیر سوال برده بود، خوش‌شان نیامده است.

اما حالا گاتزتا دلو اسپورت گزارش عجیبی منتشر کرده و مدعی شده که حضور آنتونیو کونته در تاتنهام عامل کلافگی و ناراحتی مورینیو شده است. این روزنامه ادعا کرده که مورینیو نسبت به انتخاب کونته به عنوان سرمربی تاتنهام بی تفاوت نبوده و این مسئله او را تحت تاثیر قرار داده است.

گفتنی است ژوزه مورینیو و آنتونیو کونته هیچگاه از رابطه خوبی با یکدیگر برخوردار نبوده‌اند. وقتی چندی پیش از مورینیو درباره مقایسه دوران او با کونته در اینتر سوال شد، آقای خاص واکنش جالب توجهی داشت و تاکید کرد که نباید این قیاس صورت بگیرد. همچنین آقای خاص بعد از برکناری نونو اسپریتو و انتخاب کونته به عنوان سرمربی تاتنهام گفته بود: "او مربی خوبی است اما نونو اسپریتو سانتو هم مربی فوق العاده‌ای محسوب می شود که چهار یا پنج سال در ولوز عملکرد فوق العاده ای داشت. من نمی‌توانم بگویم که تاتنهام حالا یک مربی خوب دارد چرا که آنها پیش از این نیز مربی خوبی داشتند."

تگ ها


آ اس رم ژوزه مورینیو آنتونیو کونته تاتنهام