حفظ سجاد اولین قدم محرم برای بستن سپاهان

شب گذشته سجاد شهباززاده که قصد جدایی از باشگاه سپاهان را داشت، قرارداد خود را به مدت یک فصل دیگر تمدید کرد....

به گزارش "ورزش سه"، شهباززاده در ابتدای لیگ هفدهم یکی از خریدهای امیرقلعه نویی بود و طی این دو سال همواره بازیکنی ثابت در ترکیب سپاهان بوده است.


با خروج امیرقلعه‌نویی و پایان قرارداد شهباززاده شاید این تصور ایجاد شده بود که این بازیکن قطعا یکی از بازیکنانی خواهد بود که از جمع طلایی پوشان جدا خواهد شد ولی سرمربی جدید سپاهان اجازه این کار را نداد.


البته مهاجم شماره ۹ سپاهان قصد جدایی داشت و با چند تیم لیگ برتری از جمله تراکتور برای عقد قرارداد رسمی مذاکره کرده بود که صحبت‌های محرم نویدکیا سرمربی تیم فوتبال سپاهان او را راضی به ماندن کرد.


شهباززاده طی دو سال اخیر در چهار پست هافبک هجومی، وینگر راست، وینگر چپ و مهاجم هدف برای سپاهان بازی کرده و این موضوع می‌تواند دست محرم را برای استفاده از این بازیکن در بازی‌های آسیایی بازتر کند.


شیوع ویروس کرونا و تاخیر بسیار زیادی که در لیگ‌های مختلف دنیا و به خصوص ایران داشتیم، سبب شده تا باشگاه‌ها سعی کنند با کمترین تغییرات و حفظ نفرات فصل گذشته به مسابقات لیگ بیستم وارد شوند.


سپاهان تاکنون دانیال اسماعیلی فر و محمد نژادمهدی را به عنوان دو بازیکن تازه وارد به تیمش اضافه کرده است و حالا محرم نویدکیا که پیش از فرا رسیدن بازی های آسیایی فرصتی برای آماده سازی تیم نصیب او نشده،

باید رفته رفته به فکر نهایی کردن لیست تیمش برای لیگ بیستم هم باشد؛ موضوع مهمی که با حفظ شهباززاده کلید خورده است.

تگ ها


فولادمبارکه سپاهان سجاد شهباز زاده