حفظ سلامتی مردم در اولویت قرار دارد

رئیس فدراسیون کشتی جمهوری داغستان روسیه گفت: در حال حاضر حفظ سلامتی مردم در اولویت قرار دارد و زندگی انسانها با ارزش‌ترین چیز است....

به گزارش مدال و به نقل از مهر، ساجید ساجیداف در خصوص اتفاقات اخیر و لغو تمامی مسابقات کشتی در نقاط مختلف جهان گفت: تعویق المپیک اجتناب ناپذیر بود، چراکه حفظ سلامتی مردم در اولویت قرار دارد و زندگی انسان ها با ارزش ترین چیز است.

وی ادامه داد: اکنون وظیفه ما این است که افراد مبتلا شده به این ویروس را نجات دهیم و از خانواده های خود در برابر این ویروس محافظت کنیم.

دارنده ۲ مدال طلای کشتی آزاد جهان گفت: در حال حاضر به دلیل شیوع ویروس کرونا در روسیه، تمامی مسابقات لغو شده است، ورزشکاران ما از این موضوع ناراحت هستند، اما شرایط را نیز کاملا درک می کنند.

وی ادامه داد: با توجه به اینکه بیش از یکسال تا برگزاری رقابت های المپیک وقت داریم و رقابت های قهرمانی روسیه نیز به تعویق افتاده است. تمامی کشتی گیران شانس حضور در بازیهای المپیک را خواهند داشت و رقابتهای آتی نفرات منتخب ما برای حضور در المپیک را مشخص خواهد کرد.

دارنده مدال برنز المپیک تصریح کرد: با توجه به اینکه تمامی سالن های ورزشی به دلیل شیوع ویروس کرونا بسته شده و کشتی گیران نمی توانند تمرینات خود را ادامه دهند به آن ها توصیه کرده ایم به هر نحو ممکن آمادگی خود را حفظ کنید، در خانه بمانید و در اجتماعات شرکت نکنید، بهداشت فردی و نکات ایمنی را رعایت کنید و به توصیه پزشکان در این مورد گوش دهید.

بیشتر بخوانید:

سلامتی کشتی‌گیران اولویت اصلی ما است

تیلور: ایرانی ها به من می گویند حسن پادشاه است

 

 

تگ ها


المپیک ۲۰۲۰ توکیو ویروس کرونا کشتی کشتی