حقوق برای ورزشکاران قبل از المپیکی شدن

نشست کمیته فنی ستاد بازی های المپیک و آسیایی صبح امروز چهارشنبه ۲۹ مرداد در محل کمیته ملی المپیک برگزار شد....

به گزارش "ورزش سه" و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ این نشست با حضور نصرالله سجادی سرپرست کاروان، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم‌های ملی و علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان برگزار شد.
نصرالله سجادی سرپرست کاروان المپیکی کشورمان درباره این نشست گفت: این جلسه برای تعیین تکلیف بخش دوم حقوق قهرمانان شرکت کننده در المپیک ۲۰۲۰ توکیو تشکیل شد که در خصوص نحوه پرداخت حقوق سرمربی، مربیان و دیگر ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند به بحث و تبادل نظر پرداختیم.


وی گفت: با توجه به مصوبه ستاد بازی‌های المپیک و پارالمپیک که قرار بود برای ورزشکاران و سرمربیان تیم های ملی حقوق برای ۶ ماه گذشته پرداخت شود که پرداخت هم شد و بنابر تاکیدی که مسئولین ستاد داشتند برای مربیان هم امروز تصمیم گیری شد و قرار شد برای ۶ ماهی که سرمربیان و ورزشکارانی که تاکنون برای المپیک ۲۰۲۰ کسب سهمیه کردند حقوق بنابر مصوبه ستاد پرداخت شده به مربیان نیز پرداخت شود.


وی ادامه داد:همچنین در نشست امروز مصوب شد برای ورزشکارانی که شانس کسب سهمیه المپیک را دارند و در حال حاضر مشغول تمرین هستند نیز یک دوم حقوق ورزشکاران المپیکی تعلق گیرد و در صورتی که موفق به کسب سهمیه شدند حقوقشان بطور کامل به آنان پرداخت شود.


نصرالله سجادی در پایان افزود: حقوق مذکور در هفته آینده به فدراسیون‌های مربوطه پرداخت می‌شود تا در اختیار ورزشکاران، سرمربیان و مربیان قرار بگیرد.

تگ ها


کمیته المپیک