حقوق پرتابگر پرسروصدای ایرانی قطع نشد

ملی پوش پرتاب دیسک با وجود عدم بازگشت به ایران همچنان حقوق ۵۰۰ دلاری را دریافت می کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، حسین رسولی که بعد از پایان اردوی خود در بلاروس به ایران بازنگشته، با معرفی کمیته ملی المپیک در لیست ورزشکارانی قرار دارد که از بورسیه IOC استفاده می کنند. او هم مثل چند ورزشکار ایرانی دیگر حقوق ۵۰۰ دلاری در ماه می گیرد و گویا عدم بازگشتش به ایران هم باعث نشده کمیته ملی المپیک به فکر قطع حقوقش بیفتد.


با اینکه بعد از عدم بازگشت این ملی پوش پرتاب دیسک به ایران با وجود تهیه بلیت از سوی فدراسیون انتقادهای زیادی از وی صورت گرفت، رییس کمیته ملی المپیک از این ورزشکار دفاع کرد.


رسولی دلیل ماندن خود در بلاروس را ازدواج در این کشور بیان کرده و وعده بازگشت داده، اما مشخص نیست چه زمانی این اتفاق می افتد.


صالحی امیری درباره وضعیت حسین رسولی گفت: هر کسی که به خاطر ازدواج به کشور دیگری رفته را نباید تخریب کنیم. او در اردوها و رویدادهای ملی حاضر می شود. باید از او حمایت مالی را داشته باشیم. همه معتقد هستند رسولی در آینده خواهد درخشید. هر گونه اقدام تخریبی را جایز نمی دانیم. او هم اکنون در بلاروس تمریناتش را دنبال می کند و همچنان حقوق ماهیانه ۵۰۰ دلاری را دریافت خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

حدادی: ورزشکاران حرفه‌ای را رها نکنید

رکورد فرزانه فصیحی رسماً ثبت ملی می‌شود

 

 

تگ ها


فدراسیون دوومیدانی دو و میدانی دو و میدانی