حقیقتی که جی پی اس مسی فاش کرد

آمار لیونل مسی در بازی با یوونتوس رشک برانگیز بود. GPS این فوق ستاره آرژانتینی پس از بازب ......

آمار لیونل مسی در بازی با یوونتوس رشک برانگیز بود. GPS این فوق ستاره آرژانتینی پس از بازبینی فاش ساخت که هیچ بازیکن بارسا در این مقطع از تمرینات پیش فصل به آمادگی مسی نیست.

به گزارش مدال به نقل از "ورزش سه"، تمدید قرارداد، ازدواج و یک تعطیلات کامل و خاطره انگیز، می توانند از عوامل افزایش روحیه برای مسی و هر بازیکنی باشند

پیش از عزیمت بارسلونا به امریکا برای ادامه تمرینات پیش فصل، منابع نزدیک به مسی از آمادگی فوق العاده بالای او خبر می دادند اما طبیعی است که برخی مواقع در این مورد اغراق نیز بشود.

این حقیقت زمانی آشکار شد که GPS بازیکنان بارسا پس از بازی با یوونتوس مورد بررسی قرار گرفت. در این بازی که با برتری 2-1 بارسا خاتمه یافت، همه بازیکنان بارسا زیر پیراهن خود از جلیقه GPS استفاده می کردند و پس از بررسی آمار های به دست آمده، مشخص شد که لیونل مسی از هر نظر فاصله ای آشکار با هم تیمی هایش از جمله نیمار داشت که ستاره بازی بود.

مسی چه در میزان دوندگی، چه در سرعت های انفجاری یا سرعت پیمودن یک مسافت 20 متری برتر از دیگر هم تیمی هایش بود. قدرت و انعطاف بدنی مسی در هنگام بازی نیز رشک برانگیز بود و این می تواند امیدهای دوست داران بارسا در مورد درخشش مسی در فصل پیش رو رابالاتر ببرد.

طبق ادعای اسپورت، آمار و ارقام مسی در این مقطع، بهتر از تمام سال های حضورش در بارسلونا بوده است.

 

تگ ها


اخبار روز لیونل مسی بارسلونا فوتبال