حقیقی: انتظار دارید خطیر بگوید فحاشی کرده‌ام؟

علیرضا حقیقی در توصیف اظهارات روز گذشته علی خطیر معاون باشگاه استقلال صحبت کرد...

علیرضا حقیقی در توصیف اظهارات روز گذشته علی خطیر معاون باشگاه استقلال صحبت کرد

دروازه‌بان سابق تیم ملی کشورمان گفت: از اقدام تلویزیون و رسانه ملی تعجب می‌کنم، ملاک اخبار ورزشی سیما سوابق افراد نیست.

به گزارش مدال، علیرضا حقیقی در توصیف اظهارات روز گذشته علی خطیر معاون باشگاه استقلال درباره درگیری با او گفت: او ادعا کرده است من ناگهان به او حمله‌ور شدم اما مگر می‌شود بدون علت من چنین کاری انجام دهم؟ او به مادرم فحاشی کرد و از واژه و لطف توهین‌آمیزی درباره پرسپولیسی‌ها استفاده کرد که این مسئله باعث شد تا من واکنش نشان دهم. شما انتظار دارید که او بیاید و به مادر من و پرسپولیسی‌ها توهین کند و بعد بگوید این کار را انجام داده‌ام؟ طبیعی است که او منکر همه چیز می‌شود. اگر نیاز به مدرک برای اثبات این توهین باشد، مربی من آنجا بود. شاهد من خداوند است و وجدانم و او هم به وجدانش رجوع کند.

دروازه‌بان سابق تیم ملی فوتبال کشورمان درباره اظهارات خطیر در اخبار ورزشی شب گذشته شبکه سه سیما،‌گفت: دو شب قبل من در اینستاگرام شخصی‌ام اعلام کردم که زندان رفتنم دروغ است و بسیاری از رسانه‌ها هم این مسئله را پوشش دادند و اعلام کردند که خبر بازداشت من کذب بوده است اما ظهر دیروز خبر بازداشت من از اخبار ورزشی پخش شد که این مسئله برای من بسیار عجیب است. بعد از این موضوع من هم از این رفتار سیما و بخش اخبار ورزشی انتقاد کردم، اما عصر دیروز اخبار ورزشی شبکه سوم سیما بدون برقراری ارتباط با من و بدون اینکه من را روی خط بیاورند به صورت زنده با این مسئول باشگاه استقلال صحبت کردند و این برای من عجیب است که تلویزیون رسانه ملی است یا تریبون باشگاه استقلال؟

وی افزود: چگونه است که در تلویزیون  علیه من خبر کذب پخش می‌کنند و بعد به این فرد فرصت صحبت یکطرفه در رسانه ملی می‌دهند اما با من ارتباطی نمی‌گیرند و فرصتی به من نمی‌دهند تا من هم حرف‌هایم را بزنم؟ در همین بخش اخبار گویا مجری این بخش خبری در انتهای صحبت‌های این فرد اعلام کرده که اتفاق رخ داده به دلیل مسئله شخصی بوده است و این سوال برای من پیش می‌آید که اگر این مسئله شخصی است پس چرا تلویزیون اینگونه و به صورت یکطرفه به آن می‌پردازد؟ من از سوابق این فرد اطلاع کاملی ندارم،‌ اما خودم سال‌ها بازیکن پرسپولیس و تیم ملی بوده‌ام و با جان و دل و برای سربلندی کشورم تلاش کردم و از این نوع رویکرد رسانه ملی در تعجبم. فعلاً که ملاک اخبار ورزشی سیما سوابق ورزشی افراد نیست و این مسئله واقعاً ناراحت‌کننده است.