حقیقی به دنبال ارزشمندترین کلین شیت فصل

دروازه‌بان نساجی امیدوار است در شروع دوباره لیگ برتر بتواند نمایش موفقی در تبریز برای کمک به این تیم در راه کسب نتیجه به اجرا بگذارد....

به گزارش "ورزش سه"، نساجی مازندران در یکی از سخت‌ترین بازی‌های فصل خود در مسیر بقا، از ساعاتی دیگر به مصاف تراکتور در تبریز خواهد رفت. شاگردان محمود فکری که قرعه نسبتا سخت‌تری نسبت به دیگر رقبا، در ادامه فصل طی تقابل‌هایی که با تراکتور، فولاد، صنعت نفت آبادان، نفت مسجدسلیمان، استقلال، پرسپولیس، سپاهان، ذوب آهن و شهرخودرو رقابت داشته باشد و به دنبال امتیازات بقای خود باشد.

آنها امروز در اولین خوان از این مسیر سخت و خطرناک برابر تراکتور قرار خواهند گرفت. تیمی که در بازی رفت و در قائمشهر و البته در روزی که حقیقی نیز درون دروازه این تیم حضور نداشت، با پیروزی ۴ بر صفر نساجی را از پیش رو برداشته بود و اکنون اما شاگردان محمود فکری با توجه به تمرینات مناسبی که پشت سر گذاشته‌اند، امیدوارند به نتیجه مناسبی در خانه حریف دست یابند. علیرضا حقیقی گلر باتجربه نساجی مسلما مقابل تراکتور که یکی از خطوط برتر هجومی لیگ برتر را در اختیار دارد، خواهد داشت. باید دید او در این تقابل حساس قادر خواهد بود به فکری و هم‌تیمی‌هایش در مسیر دستیابی به امتیاز کمک کند یا خیر.

تگ ها


علیرضا حقیقی نساجی مازندران