حقیقی – نفتچی باکو؛ منتفی می شود

علیرضا حقیقی بعد از پایان قراردادش با گل گهر به دنبال حضور در تیم نفتچی باکو بود که به نظر می رسد مذاکرات طرفین منجر به عقد قرارداد نخواهد شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سنگربان تیم ملی در جام جهانی ۲۰۱۴ در مذاکرات اولیه با باشگاه نفتچی باکو که در رسانه های آذربایجان منتشر شد تاکید کرد در صورت صعود تیم به یورو لیگ قرارداد خود را با این تیم نهایی خواهد کرد اما از آنجایی که دست یابی به این مهم برای تیم آذربایجانی محقق نشده است به نظر می رسد این سنگربان به حضور خود در فوتبال ایران ادامه خواهد داد.

علیرضا حقیقی به کدام تیم در لیگ برتر ملحق خواهد شد؟ به نظر می رسد باشگاه نساجی علاقمند به عقد قرارداد دوباره با این دروازه بان است و حتی مذاکراتی نیز با او داشته است. به این دلیل که علیرضا در بازگشت دوباره به فوتبال ایران روزهای خوبی در نساجی داشت و در نیم فصل دوم حضور در این تیم با ۹ کلین شیت از این حثیث رکوردار شد. در صورت ادامه حضور جواد نکونام در فولاد این مربی علاقمند است دروازه بان سابق تیم ملی را بخدمت بگیرد به خصوص که محسن فروزان اردوی فولاد را ترک کرده و از سویی احتمال می رود مرادیان دیگر دروازه بان این تیم برای گذراندن دوران خدمت راهی شیراز شود و پیراهن فجر را برتن کند. از آنجایی که علیرضا حقیقی قراردادش با تیم گل گهر پایان یافته و اینکه در زمره دروازه بانان باتجربه فوتبال کشور بشمار می رود به نظر می رسد برای انتخاب تیم در لیگ برتر در روزهای آینده به نتیجه نهایی برسد.

گل گهر با پایان مدت قرارداد با علیرضا حقیقی، محسن فروزان دروازه بان تیم فولاد را جایگزین کرد.

تگ ها


گل گهرسیرجان نقل و انتقالات ۱۴۰۰ فوتبال ایران علیرضا حقیقی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال