حق با هوادار است اما از فکری حمایت می کنیم

حجت نظری، یکی از اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال می گوید تیم مدیریتی باشگاه به طور جدی از محمود فکری و دیگر اعضای کادر فنی باشگاه حمایت می کند تا استقلال روزهای بهتری را در آینده تجربه کند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، سخنگوی باشگاه استقلال که با یک برنامه تلویزیونی صحبت می کرد در خصوص درخواست هواداران مبنی بر تغییر و تحول در کادر فنی تیم و هم چنین انتقاداتی که آنها به سبک بازی تیم داشتند؛ گفت: مکرر این پیام ها به دست ما می رسد. شماره من در اختیار هواداران است و  آنها از طریق رسانه های مختلف تلاش می کنند تا پیام خود را به من و یا دیگر اعضای هیات مدیره باشگاه انتقال دهند.

من حق را به هوادار می دهم. استقلال در سال های اخیر خوب نتیجه نگرفته است و گاها هم در شرایط خوب نتوانسته انتظارات را بر آورده کند. در نتیجه آنها انتظار دارند در سریعترین زمان ممکن تغییرات در تیم حاصل شود. اما در این برهه از زمان عجله کردن صحیح نیست.

انصافا محمود فکری و کادرش زحمت می کشند. باید توجه داشته باشیم فاصله ای که محمود فکری تیم را تحویل گرفت تا شروع بازی ها فاصله کوتاهی بود و او نتوانست به خوبی دوران بدنسازی را به پایان ببرد و تفکرات تاکتیکی خود را القاء کند و ادامه مسیر به فصل جاری موکول شد. خب زمان می برد تا استقلال به هارمونی و هماهنگی لازم دست یاد. تیم مدیریتی به طور جدی از محمود فکری و اعضای کادر فنی حمایت می کند. ما باید به کادر فنی زمان بدهیم. ضمن اینکه وقتی نتایج تیم در هفته های سپری شده را با استقلال های گذشته مقایسه می کنیم متوجه می شویم تیم هم امتیاز بیشتری کسب کرده و هم جایگاه بهتری دارد. آنها زحمت خود را می کشند و البته ما انتظار داریم فرایند تیم روز به روز بهتر شود و بر اساس اطلاعاتی که از تمرینات به دست می آوریم این اتفاق در حال رخ دادن است.

بیشتر بخوانید:
در ۲ بازی گذشته سختی‌هایی را سپری کردیم/ مشکلات تیم حل می‌شوند

غلامپور: استراماچونی من را سورپرایز کرد

 

 

تگ ها


استقلال تهران فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال