حلالی : فغانی دو پنالتی برای پرسپولیس نگرفت

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: چون پرسپولیس بازی اول مقابل پاختاکور را مساوی کرد باید با تمام وجود برابر السد به میدان برود تا نتیجه دیدار قبلی را جبران کند....

پیشکسوت تیم پرسپولیس گفت: چون پرسپولیس بازی اول مقابل پاختاکور را مساوی کرد باید با تمام وجود برابر السد به میدان برود تا نتیجه دیدار قبلی را جبران کند.

به گزارش مدال،اسماعیل حلالی در خصوص تساوی روز گذشته پرسپولیس برابر نساجی قائمشهر اظهار داشت: بازی خوبی را شاهد بودیم، کنار آن بارش باران و همچنین چمن مصنوعی ورزشگاه شهید وطنی باعث شد تا بازی با سرعت بیشتری پیگیری شود. هر دو تیم تلاش می‌کردند تا به سه امتیاز بازی برسند و همین موجب شده بود تا جذابیت‌های بازی دو چندان شود.

وی ادامه داد: پرسپولیس در نیمه اول صاحب موقعیت‌های فراوانی شد که اگر از آنها استفاده می‌کرد به راحتی می‌توانست به برتری برسد اما متاسفانه در زدن ضربات پایانی مقداری بازیکنان دستپاچه عمل کردند و همین امر باعث شد تا روی یک غافلگیری پرسپولیس گل دریافت کند. هر چند که در نیمه دوم پرسپولیس تیم برتر میدان بود و تنها نساجی چشم به ضد حملات دوخته بود که از این طریق به گل‌های بعدی دست یابد. در روزی که شاگردان برانکو بازی بهتری را نسبت به بازی قبلی خود انجام دادند و لیاقت پیروزی را داشتند اما در پایان به نتیجه تساوی رضایت دادند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس درباره عملکرد علیرضا فغانی در این بازی هم گفت: در این دیدار فغانی دو پنالتی برای پرسپولیس اعلام نکرد که به نظرم یکی از آنها را می‌توانست پنالتی بگیرد اما این کار را انجام نداد.

حلالی درباره بازی روز سه‌شنبه پرسپولیس مقابل السد در هفته دوم لیگ قهرمانان آسیا اظهار داشت: چون پرسپولیس بازی اول مقابل پاختاکور را مساوی کرد باید با تمام وجود برابر السد به میدان برود تا نتیجه دیدار قبلی را جبران کند. شناخت مربیان دو تیم از هم سبب می‌شود تا بازی جذاب و تماشاگر پسندی را شاهد باشیم.