حلالی: کالدرون باید تخلیه اطلاعاتی شود

سرمربی تیم امیدهای پرسپولیس می‌گوید مربیان ایرانی باید از دانش خارجی‌ها استفاده کنند....

سرمربی تیم امیدهای پرسپولیس می‌گوید مربیان ایرانی باید از دانش خارجی‌ها استفاده کنند.

اسماعیل حلالی سرمربی امیدهای پرسپولیس معتقد است که حضور مربیان خارجی می‌تواند بخش پایه باشگاه‌ها را دگرگون کند و به اطلاعات سرمربیان داخلی بیفزاید.

به گزارش مدال, اسماعیل حلالی عنوان کرد که وقتی مربی خارجی به ایران می‌آوریم باید یک مربی ایرانی در کنارش باشد تا او را به نوعی تخلیه اطلاعاتی کند چون ما نیازمند این هستیم که دانش این مربیان را فرا بگیریم. خود آنها که زیاد علاقه‌ای ندارند به کسی آموزش بدهند. نه فقط کالدرون بلکه در دوره برانکو و همین طور زمانی که کی‌روش سرمربی تیم ملی بود من دوست داشتم از تجربیاتشان استفاده کنم و یاد بگیرم البته هیچ وقت به خودم اجازه نمی‌دادم که بدون دعوت به سر تمرین تیم ملی بروم یا کاری انجام بدهم اما می‌گویم وقتی مربی خارجی می‌آوریم باید از او بخواهیم به مربیان جوان‌تر و ایرانی هم آموزش بدهد.
سرمربی تیم امید پرسپولیس اضافه کرد: به طور مثال حالا که آقای کالدرون آمده باید از او بخواهیم روی تیم‌های پایه نظارت کند و بازی‌های آنها را به دقت ببیند و نکاتی را که به ذهنش می‌رسد به مربیان تیم‌های پایه بگوید. اگر این اتفاق رخ بدهد قطعاً بازیکنان جوان‌تر انگیزه بیشتری پیدا می‌کنند تا خودشان را نشان بدهند.

بیشتر بخوانید:

کتک‌کاری باورنکردنی ستارگان اسبق فوتبال ایران در سالن غدیر