حلقه گمشده امری؛ قمار آرسنال در مورد نیکولاس په‌په

آرسنال برای به خدمت گرفتن نیکولاس په‌په با باشگاه لیل به توافق رسید و حالا سوال اینجاست که آیا او ارزش ۸۰ میلیون یورو را دارد؟...

امشب تمام مخاطبان فوتبال در انگلستان تنها از یک نام صحبت می‌کنند و آن، نیکولاس په‌په است.

به گزارش خبرنگار مدال، توپچی‌ها امروز برای انتقال نیکولاس په‌په وینگر خوش آتیه ساحل عاجی، با باشگاه لیل به توافق رسیدند. این بازیکن فصل گذشته ۲۲ گل و ۱۱ پاس گل در لیگ یک فرانسه به ثبت رساند تا نگاه بسیاری از غول‌های اروپایی به سمت او برگردد. از لیورپول و منچستریونایتد گرفته تا ناپولی، اینتر و میلان! اما این آرسنال بود که در نهایت در این رقابت پیروز شد تا ورزشگاه امارات عرصه هنرنمایی ستاره تیم ملی ساحل عاج شود.

انتقال په‌په، انتقال ارزانی برای آرسنال نخواهد بود. همگان می‌دانند که لیل برای فروش ستاره خود ۸۰ میلیون یورو درخواست کرده و خواهد کرد. رئیس این باشگاه در گذاشته گفته بود: “ما یک باشگاه ثروتمند نیستیم، اگر پیشنهادی قابل توجه دریافت کنیم نیکولاس را خواهیم فروخت.”

در حالی که پیش از این اعلام شده بود که در این تابستان سران باشگاه تنها ۵۰ میلیون یورو در اختیار اونای امری جهت نقل و انتقالات قرار می‌دهند اما خبر از توافق ۸۰ میلیون یورویی برای نیکولاس په‌په همگان را شوکه کرد. پیش از این ناپولی در ابتدای صف مشتریان په‌په قرار داشت اما توپچی‌ها که دیگر تمایلی به خرید ویلفرد زاها نداشتند، بسیار سریع وارد عمل شدند و با لیل به توافق رسیدند.

با توجه به اینکه ستارگان لیگ فرانسه معمولاً بعد از انتقال به لیگ برتر جزیره، عملکرد خوبی به نمایش می‌گذارند، می‌توان انتظار داشت که نیکولاس په‌په جای پای ستارگانی همچون ادن هازارد، دیدیه دروگبا، انگولو کانته و دیگران بگذارد. علاوه بر این حضور الکساندر لاکازت و پیر امریک اوبامیانگ در کنار او می‌تواند با شکل دادن یک مثلث تهاجمی آتشین، هواداران آرسنال را به فصل آینده امیدوار کند.

باید دید آیا انتقال ۸۰ میلیون یورویی این ستاره گلزن، حلقه گمشده اونای امری برای کامیابی در فصل پیش رو خواهد بود یا خیر.

اخبار مرتبط:

اطمینان آرسنال از جذب ستاره لیل

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان تیم ملی ساحل عاج توپچی‌ها پپه نیکولاس آرسنال لیل لوشامپیونه فرانسه لیگ برتر فوتبال