حل مشکل گلزنی میلان با جذب ستاره سابق یوونتوس!

باشگاه میلان در تلاش است در پنجره نقل‌وانتقالات زمستانی مویزه کین مهاجم جوان اورتون و ستاره سابق باشگاه یوونتوس را به شکل قرضی جذب کند....

به گزارش مدال، باشگاه اورتون در تابستان با 27.5 میلیون یورو «مویزه کین» پدیده فصل گذشته یوونتوس را جذب کرد، ستاره‌ای که همه در انتظار درخشش او در لیگ برتر انگلیس بودند. مهاجم ایتالیایی در این فصل در چهار دیدار برای تافی‌ها به میدان رفته اما هنوز با پیراهن این تیم موفق به گلزنی نشده است.

او در این مدت از ترکیب اورتون کنار گذاشته شده و این مسئله منجر شد او از لیست تیم ایتالیا نیز خط بخورد. حالا به نقل از «کالچومرکاتو» اما «مینو رایولا» مدیر برنامه‌های او به دنبال انتقال موکلش در زمستان است. به ادعای وبسایت «کالچومرکاتو» باشگاه میلان که در خط حمله مشکلات فراوانی دارد به کین علاقه جدی نشان داده است.

البته باشگاه اورتون قصد فروش کین را ندارد اما روسونری در تلاش است بتواند به هر شکل او را حداقل برای یک نیم فصل از تافی‌ها قرض کند.

بیشتر بخوانید:

تکذیب فرار همسر ستاره ناپولی

تگ ها


مویزه کین کین میلان اورتون تافی‌ها روسونری میلان یوونتوس بیانکونری بانوی پیر اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان لیگ برتر انگلیس سری آ مویس کین اورتون آث میلان سری آ لیگ برتر فوتبال