حمایت آقای خاص: کاری به کار زانیولو نداشته باشید

به رغم اینکه ژوزه مورینیو، سرمربی تیم رم، از عملکرد نیکولو زانیولو در بازی تدارکاتی این تیم برابر تریستینا راضی نبود، اما از این بازیکن دفاع کرده است....

به گزارش "ورزش سه"، ژوزه مورینیو این روزها به شدت مشغول آماده سازی تیم جدیدش برای رقابت های فصل ۲۲-۲۰۲۱ سری آ است. تیم رم در روز چهارشنبه در یکی از دیدارهای تدارکاتی خود به مصاف تیم تریستینا رفت و در آخرین دقایق بازی نیکولو زانیولو، هافبک رم، با والتر لوپز، مدافع حریف درگیر شد.

با وجودی که مورینیو اصلا از واکنش بازیکن تیمش برابر حریف راضی نبود اما گزارش شده است که از پایان بازی دوستانه به همراه ستاره جوان تیمش به رختکن تیم حریف رفته و از زانیولو دفاع کرده است.

کوریره دلو اسپورت گزارش داده که با وجودی که مدافع تریستینا پس از خطا روی زانیولو در نزدیکی محوطه جریمه سعی کرد او را با توپ بزند، مورینیو باز هم اصلا از واکنش زانیولو راضی نبوده است.

همین روزنامه در گزارشی دیگر به این موضوع پرداخته که مورینیو در پایان بازی از زانیولو دفاع کرده و خواسته تا "به بازیکنی که مصدومیت های زیادی در دوران بازی اش داشته" احترام گذاشته شود.

در این گزارش آمده است که مورینیو و زانیولو پس از پایان بازی به رختکن تیم تریستینا رفته و با بازیکنان این تیم صحبت کرده اند. هافبک رم از اینکه آقای خاص در این موضوع و در برابر حریف هوای او را داشت و طرف او را گرفته بود بسیار خوشحال شد.

زانیولو پس از اینکه کل رقابت های فصل ۲۱-۲۰۲۰ را به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه زانو از دست داد، به میادین بازگشته است.

این جوان ۲۲ ساله در سال ۲۰۲۰ مجبور شده بود تا دو بار زانوی خود را به تیغ جراحان بسپارد؛ اولین مورد در ماه ژانویه و دیگری در ماه سپتامبر.

زانیولو پس از این بازی به رغم درگیری با بازیکن حریف به علت حمایت مورینیو حال خوشی داشت و در اینستاگرام خود نوشت: "چه روز زیبایی".

تگ ها


ژوزه مورینیو آ اس رم