حمایت آلیسون از فیرمینو پس از هت تریک ژوتا

حضور دیه گو ژوتا در لیورپول و درخشش او حالا زنگ خطری برای روبرتو فیرمینو شده است....

به گزارش "ورزش سه"، آلیسون گلر برزیلی لیورپول پس از قدرتنمایی دیه گو ژوتا در ترکیب لیورپول در جریان پیروزی ۰-۵ برابر آتالانتا در لیگ قهرمانان به حمایت از روبرتو فیرمینو پرداخت. 

قهرمان فصل گذشته لیگ برتر به لطف هت تریک ژوتا و دو گل از محمد صلاح و سادیو مانه موفق شد رکورد ۱۰۰% پیروزی خود در مسابقات لیگ قهرمانان اروپا را حفظ کند و این یعنی شاگردان کلوپ حالا در ۵ بازی آخر خود در تمامی مسابقات پیروز از زمین خارج شده اند.

دیه گو ژوتا که تابستان امسال از ولوز به لیورپول ملحق شد، توانسته در ۱۰ بازی ابتدایی با پیراهن این تیم ۷ گل به ثمر برساند و عملکرد درخشان او فشاری جدی را بر روبرتو فیرمینو وارد کرده و جایگاه او در تیم کلوپ را با خطر مواجه کرده است.

آلیسون پس از بازی در گفتگو با اسپرته اینتراتیوو به تمجید از عملکرد ژوتا پرداخت اما تاکید کرد که فیرمینو همچنان بازیکنی کلیدی در روند رو به رشد لیورپول است:« ژوتا انسان سخت کوشی است که کیفیت بالایی هم دارد و متواضع رفتار می کند. او آمده که به ما کمک کند و ثابت کرده که تیم ما تنها روی یک بازیکن استوار نیست. ترکیب قدرتمندی در اختیار داریم و امروز چند تغییر در آن ایجاد شد. 

 در مورد اهمیت فیرمینو به خاطر کاری هایی که برای تیم انجام داده حتی لازم نیست حرف بزنم. روبرتو یک بازیکن پشتیبان است و برای تیم تلاش می کند. برای رسیدن به اهداف مان، همه بازیکنان مان باید حداکثر انرژی خود را به کار بگیرند.»

تگ ها


روبرتو فیرمینو آلیسون رامسس بکر لیورپول