حمایت بسکتبالیست‌ها از محمد حسن‌زاده

بعد از اینکه مدیرتیم های ملی بسکتبال در مصاحبه ای دلیل کنار گذاشته شدن حسن زاده را برخی رفتارها و ضعف فنی عنوان کرد برخی ملی پوشان به شدت از او انتقاد کردند ......

بعد از اینکه مدیرتیم های ملی بسکتبال در مصاحبه ای دلیل کنار گذاشته شدن حسن زاده را برخی رفتارها و ضعف فنی عنوان کرد برخی ملی پوشان به شدت از او انتقاد کردند.

به گزارش مدال به نقل از  ایسنا، بعد از اینکه تیم ملی بسکتبال از اردوی اولیه خود در چین بازگشت نام محمد حسن زاده از لیست تیم ملی حذف شد. ابتدا کادرفنی و این ملی پوش اعلام کردند دلیل حذف او مشکلات شخصی بوده اما بعدها مشخص شد برخی اختلاف ها باعث شده تا نام او در لیست تیم ملی نباشد.
محمدرضا مشحون مدیر تیم های ملی در گفت و گویی حذف حسن زاده به دلیل اختلافش با او  را رد کرده و گفته که این بازیکن از نظر فنی ضعیف بوده و برخی رفتارهای ناشایست انجام داده است.
با توجه به اینکه حسن زاده درفصل گذشته لیگ عملکرد فوق العاده ای داشت و در تیم ملی هم خوب کار کرد بسیاری از ملی پوشان در این چند روز در فضای مجازی از این ملی پوش حمایت کرده و از توانایی، غیرت و توانش نوشتند تا به گونه ای با تصمیم و صحبت های مدیرتیم های ملی مخالفت کرده باشند.
انتهای پیام

 

تگ ها


اخبار روز بسکتبال