حمایت به جای کینه؛ واکنش پدر پدیده نروژی به پیشنهاد منچستریونایتد

پدر ارلینگ هالند به علاقه باشگاه منچستریونایتد به پسرش واکنش نشان داد و علیرغم کینه دیرینه‌اش نسبت به شیاطین‌سرخ از فرزندش به طور کامل حمایت کرد....

به گزارش مدال؛ اولین سورپرایز فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا درخشش و هت‌تریک «ارلینگ برات هالند» مهاجم تیم سالزبورگ بود، پدیده‌ای که در گذشته در تیم مولده زیر نظر «اوله‌گونار سولسشر» فعالیت کرده و حالا توسط رسانه‌ها به شیاطین سرخ لینک شد.

پس از شایعات انتقال ارلینگ هالند به منچستریونایتد، پدر او ««الف اینگ هالند» بازیکن سابق منچسترسیتی، علیرغم خاطرات تلخش از شیاطین سرخ از این انتقال استقبال کرد.

پدر هالند در گذشته بازیکن لیدز و منچسترسیتی بوده و درگیری او با «روی کین» کاپیتان منچستریونایتد همچنان در ذهن فوتبال‌دوستان باقی مانده است. او که در گذشته از عدم علاقه‌اش به یونایتد سخن گفته بود، حالا با توجه به شرایط پسرش در مصاحبه با «TV2» در خصوص علاقه شیاطین سرخ به فرزندش گفت: «تمایز قائل شدن میان شغل و حمایت بسیار مهم است. به نظرم بسیاری از بازیکنان رویای بازی در لیگ برتر انگلیس را دارند. این لیگ بیشتر از سایر لیگ‌ها مورد توجه است و تیم‌های باکیفیتی دارد. شکی ندارم که تیم‌های لیگ برتر به پسرم علاقه‌مند شده‌اند، یونایتد هم یکی از آنها.»

بیشتر بخوانید:

پدیده نروژی سالزبورگ به شیاطین سرخ می‌پیوندد؟

تگ ها


ارلینگ هالند منچستریونایتد شیاطین سرخ الف اینگ هالند اخبار نقل و انتقالات شایعه نقل و انتقالاتی نقل و انتقالات فوتبال جهان منچستر یونایتد لیگ برتر فوتبال