Banner

حمایت تمام قد سرمربی تیم‌ملی از علیرضا بیرانوند

مارک ویلموتس سرمربی تیم‌ملی فوتبال کشورمان در آستانه دیدار با هنگ‌کنگ پیرامون اخباری مبنی بر محرومیت دروازه‌بان ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس واکنش نشان داد...

به گزارش مدال، بازی‌های گروه ایران از ۱۴ شهریور استارت می‌خورد و ایران در هفته اول با قرعه استراحت روبه‌رو شده است. از این رو انتظار می‌رفت تیم ملی در این زمان در یک بازی دوستانه به میدان برود که انجام این بازی محقق نشده و شاگردان ویلموتس بدون انجام دیدار تدارکاتی به مصاف تیم هنگ‌کنگ می‌روند.
تیم ملی به همین بهانه از ۱۰ شهریور تمرینات خود را در زمین شماره ۲ کمپ تیم‌های ملی آغاز خواهد کرد و البته چند روز زودتر راهی هنگ‌کنگ می‌شود تا به شرایط آب و هوایی کشور میزبان عادت کند.  دیدار با هنگ‌کنگ در چارچوب مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر روز ۱۹ شهریور در زمین حریف انجام می‌شود در حالی که گلر اول ایران مثل گذشته علیرضا بیرانوند است. دروازه‌بانی که فیلم حرکت اخیرش پس از بازی با تراکتورسازی منتشر و جنجالی شد.
دیروز صبح اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه باشگاه تراکتور به خاطر همین حرکت زشت از بیرانوند گلر پرسپولیس شکایت خواهد کرد. گلر ملی‌پوش کشورمان که بازی هفته اول پرسپولیس در لیگ نوزدهم برابر پارس جنوبی جم را به دلیل محرومیت از دست داده بود حالا با دردسر بزرگی مواجه شده است. او محرومیت تعلیقی هم دارد که می‌تواند منجر به محرومیتش شود و بر همین اساس دیروز کلی به‌هم ریخت! بیرانوند که در اردوی تیم ملی به سر می‌برد روز گذشته خیلی روحیه نداشت و اعصابش به‌هم ریخته بود. او شنیده بود که احتمال دارد محروم شود حتی شهرآورد برابر استقلال تهران در هفته چهارم را نیز از دست بدهد!
همین موضوع بیشتر روی اعصاب علیرضا بیرانوند بود. شنیدیم یکی از بزرگ‌تر‌های تیم ملی شرایط روحی و روانی گلر اول تیم ملی را به گوش مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی رسانده است. شنیدیم سرمربی بلژیکی با یکی از مدیران تیم ملی و فدراسیون صحبت کرده و از بیرانوند حمایت کرده و گفته: «ما در زمین هنگ‌کنگ بازی داریم. علیرضا بیرانوند دروازه‌بان اول تیم ملی محسوب می‌شود و نباید با روح و روان گلر اول من بازی شود.»
ناگفته نماند چندی پیش مارک ویلموتس در مصاحبه با رسانه‌های بلژیکی به علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی ایران لقب «هیولا» داده بود. او برای مسابقات انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر حساب ویژه‌ای روی بیرانوند باز کرده است.

بیشتر بخوانید:

دژاگه به تیم ملی فوتبال دعوت شد

تگ ها


علیرضا بیرانوند مارک ویلموتس فدراسیون فوتبال ایران بازی ایران هنگ کنگ لیگ برتر فوتبال ایران پرسپولیس پرسپولیس لیگ برتر خلیج فارس فوتبال