حمایت جالب و همزمان فکری از قایدی و دیاباته

استفاده همزمان از مهدی قایدی – امیر ارسلان مطهری و شیخ دیاباته در بازی دربی موجب انتقادات شدیدی از محمود فکری شده بود...

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، با وجود این انتقادات محمود فکری اینبار و در بازی با تراکتور هر سه بازیکن را از ابتدا به میدان فرستاد که این حربه موثر واقع شد و استقلال با یک نتیجه خوب تبریز را ترک کرد. پیروزی سه بر یک در روزی که مهدی قایدی و شیخ دیاباته چهره های برتر میدان بودند. این روند در بازی های آتی استقلال هم دنبال خواهد شد با این پیش زمینه که امیر ارسلان مطهری کمی دورتر از این دو بازیکن وظیفه اش دوندگی و ایجاد موقعیت و شوت به سمت دروازه حریف است. او اگر چه در بازی با تراکتور گل نزد اما محمود فکری در پست ۱۰ از وی رضایت کامل دارد. 

پیش تر مربیان استقلال از زوج مهدی قایدی و شیخ دیاباته استفاده می کردند و امیر ارسلان مطهری به عنوان بازیکن ذخیره وارد میدان می شد یا در روزهایی که شیخ دیاباته مصدوم بود در ترکیب و در کنار مهدی قایدی قرار می گرفت و اتفاقا خوب هم بازی می کرد و گل هم می زد که محمود فکری حالا با یک تدبیر تازه از هر سه بازیکن به طور همزمان استفاده می کند. 

محمود فکری اما در تازه ترین مصاحبه خود که با روزنامه خبر ورزشی انجام داده حمایت جالبی از مهدی قایدی و شیخ دیاباته داشته است. او گفته مهدی قایدی شایسته پوشیدن پیراهن ۱۰ تیم ملی است و شیخ دیاباته هم بیشتر از فصل گذشته گل می زند. این در حالی است که برخی بر این باور بودند او با بازی دادن به زوج مهدی قایدی و امیر ارسلان مطهری – شیخ دیاباته را فراموش کرده و از او به عنوان بازیکن ذخیره تیمش استفاده خواهد کرد.

بیشتر بخوانید:

قلب دفاع استقلال هنوز ضعف دارد/ «میلیچ» را برگردانید

اتفاقی که در تبریز برای شیخ دیاباته افتاد

 

 

تگ ها


استقلال تهران محمود فکری دیاباته فوتبال ایران مهدی قایدی لیگ برتر خلیج فارس فوتبال