حمایت ریوالدو از گریزمان: او در تیم جا می‌افتد

ریوالدو اسطوره برزیلی بارسلونا با حمایت از گریزمان می‌گوید او برای بازی در بارسا به اندازه کافی خوب است و تنها به زمان نیاز دارد....

به گزارش "ورزش سه"، ریوالدو اسطوره برزیلی بارسلونا از آنتوان گریزمان ستاره فرانسوی این تیم حمایت کرده و می‌گوید گریزمان برای بازی در بارسا به اندازه کافی خوب است و تنها به زمان نیاز دارد تا بتواند به اوج آمادگی برسد.

گریزمان که از تابستان ۲۰۱۹ با هزینه ۱۲۰ میلیون یورویی از اتلتیکو مادرید به بارسا منتقل شده تا کنون نتوانسته رضایت هواداران این تیم را جلب کند و عده زیادی معتقدند پرداخت چنین مبلغ سنگینی برای او به صرفه نبوده است.

ریوالدو اما با حمایت از ستاره فرانسوی گفت: " آنتوان گریزمان بازیکنی استثنایی است که در حال حاضر تنها چیزی که کم دارد اعتماد به نفس است. من معتقدم او به اندازه کافی خوب است که در بتواند در بارسا بازی کند و اعتقاد ندارم که پستی که او الان در آن بازی می‌کند برایش مناسب نیست".

ستاره برزیلی سال‌ها پیش بارسا در ادامه گفت: " گریزمان در تیم ملی فرانسه سال‌ها است با یک مربی و درون یک سیستم کار می‌کند. در اتلتیکو هم که گریزمان سال‌ها ستاره اصلی بود او هم به باشگاه و هم به مربی‌اش عادت کرده بود. گریزمان در بارسلونا هم به زمان نیاز دارد تا بتواند یک بار دیگر بهترین عملکرد فوتبالی اش را به نمایش بگذارد".

تگ ها


آنتون گریزمان بارسلونا